Králíček sebevrah se vrací

Králíček sebevrah se vrací

Knížka Králíček sebevrah se vrací je pokračováním oblíbených Králíčkových sebevražd (Paseka 2008). I zde se malí chundelatí králíčci rozhodují dobrovolně ukončit svoji pozemskou pouť; a prostředky, které k tomu volí, jsou opravdu neuvěřitelné. „Uvažujete o sebevraždě a nevíte jak na to? Rileyho králíček vás odrovná…smíchy,“ napsal o druhém dílu králíčkovských sebevražd spisovatel Pavel Šrut. A jeho kolega Petr Šabach k tomu dodává: „Rileyho humor prostě miluju.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26628/kralicek-sebevrah-se-vraci-F5c-26628.jpg 4.5106

Return of the Bunny Suicides (2007)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:

Banny_L

Mne to prostě baví :).

Aki12

V porovnání s prvním dílem si náš ušák některé své nápady opakuje či aktualizuje. I přesto se v knize stále nalézá něco nového a šmrncovního, co vás donutí se smát, až se budete za uši popadat!

Tomas@S
20.12.2017

Takova mala knizka ktera pobavila mne i nase deti. Original v knihkupectvi je pomerne draha spise sberatelska zalezitost. Proto vypujceni v knihovne je idealni zpusob jak si knizecku poradne prolistovat. Je to sbirka celkem vtipnych scenek a napadu. Libilo se.

Damato
04.10.2017

Původně jsem ji koupila kamarádovi k narozeninám, je to recesista, sranda s ním je dost, tak se mu to bude líbit. Pak jsem přehodnotila můj vztah k prvnímu dílu s navyšujícími se sympatiemi k právě přečtenému dílu druhému a představa, že tuhle knížku dám z ruky a až se budu plácat v podzimních depresích u zatažené, kovově šedé oblohy a nebude nikdo nablízku, kdo by mě z toho dostal- až na ty králíčky, kteří dokáží rozesmát podle mě i z duše zarytého sebevraha, tak jsem s kapánek zahanbenou dušičkou strčila knížku do naší knihovny. . Asi jsem trochu divná- jak praví můj partner, že se u tohohle směji, ale je to hlavně o tom, brát ten život s nadhledem a hned se nehroutit, i když by se kolikrát sakra chtělo - ale o to víc se pak zasmějete nejen tomu životu, ale i sobě. No k narozeninám dostal kamarád předplatné časopisu Udělej si sám ( po zkušenosti, co mu v panelákovém obyváku spadla po půlnoci jím pověšená polička se mu to může hodit víc, než nějaké sebevraždy, ne? )

HanKasp
21.04.2017

Tak trochu nestandardní pojetí sebevražd králíčka. Kniha téměř bez písmenek plná ilustrací do doby, když na vás všechno padá. Zaujme svou obálkou, kdy na první pohled se domníváte, že se jedná o knížku pro děti. A ono to tak úplně není.

zdenek5887
10.01.2017

Prosím si další! :D Knížečka, kterou "přečte" úplně každý asi tak za 10 minut a prodlouží si u toho život asi o 10 let. Tyto králíčkovy pokusy o sebevraždu, jak je napsáno hned na obálce, vás odrovnají... smíchy. Úroveň humoru údajně nedosahuje úplně úrovní v prvním dílu (Králíčkovy sebevraždy), proto si šetřím tu poslední hvězdičku právě na něj, až se mi dostane do rukou.

Daxie L. Jesus
06.03.2013

No jo, každý se vrací.

Honey0105
28.04.2011

Když už jsem se pobavila u prvního dílu, tak jsem si musela prostudovat i tento! Znovu jsem se spolehlivě zasmála a některé části se mi tu asi líbily i trochu víc, než u jedničky - i když to je dost spekulativní.
Asi nejvíc mě pobavil Harry Potter a poté Glum.

Mayanea
05.03.2011

Vy jste ještě naživu a chcete druhý díl? Ale prosím, beze všeho...