Krajina půlnočních stínů

Krajina půlnočních stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84731/bmid_krajina-pulnocnich-stinu-Jr7-84731.jpg 5 203 42

Obsáhlý a místy až filosoficky laděný komiks nás zavádí do polosvěta lidí, jejichž duše byly ukradeny. Losangeleský policista David Grey se po zranění, utrpěném v podivné přestřelce, probouzí v jakémsi položivotě. Přestává částečně vnímat, pro většinu lidí je prakticky neviditelný, zato jej pronásledují zlověstní tvorové a objevuje se záhadná průvodkyně Laurel. Od ní se David dozvídá, že mu byla ukradena duše, tak jako mnoha jiným, a že má ještě šanci získat ji zpátky. Laurel pak Davidovi pomáhá při strastiplném objevování, co vlastně pro návrat své duše musí udělat. Kromě potřebné porce rvaček, krve a temných sil jde ve velké míře o nacházení sebe sama.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Fantasy

Vydáno: , Comics Centrum

Midnight Nation , 2007

snehule
11.04.2012 5 z 5

Tak tohle byl můj první komiks a od té doby, co jsem ho "přečetla" (pro komiks hloupé slovo, možná spíš vstřebala), tak na tenhle druh literatury nesmí přede mnou říct nikdo křivýho slovíčka. Tenhle příběh je velmi silný a strhující právě díky této formě a rozhodně patří k těm, ke kterým se ráda vracím.

Kermisee
10.01.2012 5 z 5

Famózní. Myslím, že to je to naprosto vystihující slovo.
Komiksům moc neholduji. Nevím proč, ale beru je do ruky jen tehdy, když se chci odreagovat.
Když se mi tato kniha dostala do rukou, váhala jsem. Ale na kamarádův popud jsem se do ní pustila a nemohla se odtrhnout. Záživný, strhující, napínavý příběh. O tom, že ne všechno je jak to vypadá. O tom, že láska je cit silný a nenávist proradná. Ale hlavně o víře a naději. Famózní, opravdu famózní.

komiksy dobrodružství peklo prokletí

2009  90%Krajina půlnočních stínů
2003  89%Návrat
2016  85%Spider-Man
2020  91%A zrodí se hvězdy...
2014  85%Sůva / Dr. Manhattan

Kniha Krajina půlnočních stínů je v