Kozí doktorka

Kozí doktorka https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55534/bmid_kozi-doktorka-f8j-55534.jpg 4 22 8

Kozí doktorka aneb co by se zvěrolékařce stát nemělo, ale stalo. Ve své třetí knize autorka přibližuje svou práci venkovské veterinářky, a činí tak opět s nadhledem, elánem a humorem sobě vlastním. Život nepíše jen veselé příběhy, ale díky autorčině pohledu na svět jsou všechny nabity její pozitivní energií a optimistickým přístupem k životu.... celý text

ZuzanaK.
19.05.2023

Trochu hlubší pohled na povolování veterináře, který neléčí jen zarostlý drápek koucora. Povídkky jako takové nijak literárně hodnotné. Asi pobaví více děti na prvním stupni, než dospělé, ale na ukrácení času v čekárnách či do tramvaje to ztráta času nebude. Ilustrace jsou dalším, nezanedbatelným kladem knihy.

vladka321
21.11.2022 3 z 5

Tyto povídky mě příliš nenadchly. Ovšem vnučka z nich byla unešená. Jsou jí čtyry roky a těch otázek :-) Takže nakonec splnily svůj účel a byly dokonalým tématem k diskusi ;-)

holkazhor
11.04.2021 5 z 5

Povídky dojemné i veselé, ale hlavně lidské, stejně jako paní doktorka. Jelikož znám uvedené reálie, občas jsem se přistihla, jak se směju nahlas, a občas mě sevřelo dojetí. Povinná četba pro obyvatele Jizerek i pro ty, kteří se horami jen mihnou:)

OliP
11.03.2018 5 z 5

Velmi milá kniha, přečteno jedním dechem. Je to soubor krátkých povídek, ke kterému se dá kdykoliv vrátit, já ji ale neodložila pro její velkou čtivost.

magnolia
21.08.2017 5 z 5

Doporučuji těm, kdo paní doktorku znají a mají ji rádi. Ona má opravdu ráda zvířata i lidi, a taky kraj, kde žije. Ilustrace jsou taky hezké.

iveta.vaisova
24.06.2013 5 z 5

Velmi dobře jsem se bavila - a to byl zjevně účel. Vždy zlepší náladu.

Varvara
07.06.2013 3 z 5

Já bych spíš řekla český "rádobyherriot". Žel jsem možná negativně ovlivněná informacemi z praxe této veterinářky.

Millagros115
02.04.2013 5 z 5

Herriot v sukních v českém prostředí. NArozdíl od Herriota se ještě zabývá domácností, neposlušnými dětmi a podobně.