Hořká sezona

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nikki Lisková ze svého přeložení do oddělení pro odložené a nevyřešené případy rozhodně radost nemá – chybí jí akce, frmol při celonočních službách, nejvíce ze všeho jí však chybí její starý parťák Sam Kovac. Ten sám toto odloučení snáší ještě hůř. Z chmur ho vytrhne až obzvlášť brutální dvojitá vražda: známý univerzitní profesor a jeho manželka byli ve svém domě rozsekáni obřadním japonským samurajským mečem. Oproti tomu případ Liskové – nevyřešená vražda vyznamenaného detektiva z oddělení sexuálních zločinů – nebudí příliš pozornosti, po dvaceti pěti letech je jen malá naděje, že by byl vrah najednou dostižen. Když se však stopy dvou zločinů, které dělí čtvrtstoletí, náhle zkříží, musí Kovac s Liskovou rychle nalézt odpovědi, než vrah znovu udeří....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/374291/horka-sezona-1WD-374291.jpg 4.340
Série:

Kovac a Lisková (5.)

Orig. název:

The Bitter Season (2017)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Hořká sezona

Přidat komentář
ArwenAragorn
11. května

Nikky Lisková vyšetřuje 25 let starou nevyřešenou vraždu uznávaného detektiva, Kovac aktuální brutální vraždu manželů. Později se oba případy neočekávaně propojí.
Skvělá, velice čtivá detektivka se zdařile zpracovanými postavami, bez hluchých míst. Oba vyšetřují jsou mi sympatičtí. Vrah mě překvapil, motiv jsem fakt netušila.
Tuto knihu doporučuji k přečtení.

Mil@n
18. března

Konečně dočteno.
Nebyla to moje první knížka této autorky, takže jsem věděl do čeho jdu, nicméně, už jsem dlouho nepřeskakoval odstavce.
Víc jak 3* dát nemůžu.

Erzetka
15. ledna

... „S pomocí knih se dostanete kamkoli,“ odpověděla Jennifer a pousmála se. „Jste kýmkoli. A v knize mívá život smysl.“... Kvůli tomu denně čtu dobré knihy. A knihy od Tami Hoag jsou víc než dobré knihy. Kovac a Lisková každý pracují na samostatném případě, ale jejich cesty se opět protnou.

ivoiro
05. ledna

Další výborná kniha z této série. Nelze jinak než 5 bodů.

konicekbily
18.12.2018

Snažím se číst seriály pěkně popořádku, ale tentokrát jsem podlehl tlaku mých oblíbených knihovnic a vzal jsem si knihu nejnovější. V soukromém životě vyšetřovatelů mám tedy asi mezery z nečtených předchozích dílů, ale narazil jsem na další "odpočinkovou" autorku.

SimonaP
09.11.2018

Nic moc, nenadchne, neurazí, už teď skoro nevím, o čem to bylo...

Pavlnka
15.10.2018

Ubírám jednu hvězdičku za začátek, který mi moc nesedl, ale ten konec mě fakt dostal. Ještě druhý den jsem přemýšlela, co by kdyby........

veveronka
27.08.2018

Kniha rychle přečtená jako vždy