Kouzlo osobnosti

Kouzlo osobnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66698/kouzlo-osobnosti-66698.jpg 4 22 3

Humorné vyprávění o majiteli prodejny ojetých automobilů. Hlavní hrdina je čilý americký obchodník, prodávání je jeho vášní a on stále vymýšlí reklamní slogany a v nich také myslí i ve svém soukromém životě.

Literatura světová , Humor

Vydáno: , Odeon

The Charisma Campaigns , 1972

KaLiBi
08.06.2022 3 z 5

Příjemná a vcelku vtipná knížka. Psaná jednoduchým jazykem, četla se dobře. “TISÍCE TRPÍ HOLOHLAVOSTÍ”.

Sněžková
03.01.2019 2 z 5

Přibližně do půlky mě kniha bavila. Ale pak mě skoro unudila k smrti, takže jsem ji na pár měsíců odložila.
Příběh prodejce aut Rexe, podivínského profesora s úžasným jménem Homér a spousty dalších lidí z městečka kdesi ve Státech. A taky příběh o tom, co je a není charisma, zda se dá změřit a zda je vůbec možné, aby obyčejný prodejce aut něco takového měl.
Upřímně - ke knize už se vracet nebudu. Nebyla špatná, ale nerozumím tomu, proč byla vydána v knohovničce humoristických románů, nic extra vtipného v ní nevidím. A na dovolenou si radši vezmu Kletbu rodu Campbellů pana Carra, protože u toho jsem se opravdu zasmála.

Rafa-P
30.12.2012 3 z 5

Docela humorný příběh, dalo se to číst.

Jack Matthews
americká, 1925 - 2013