Kouzlo Lucilly Cynsterové

Kouzlo Lucilly Cynsterové https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347345/bmid_kouzlo-lucilly-cynsterove-8KN-347345.jpg 4 76 15

Nová generace Cynsterů série

Cynsterovská sága série

22. díl

Thomas Carrick má budoucnost dobře nalinkovanou – jednou stane v čele rodinné společnosti Carrick Enterprises v Glasgow. Ale znepokojující zprávy, které dostane od členů Carrickova klanu ze Skotské vysočiny, mu nedají spát a urychlí jeho rozhodnutí vydat se na cestu. A aby toho nebylo málo, musí požádat o pomoc ženu, které se už několik let snaží vyhýbat. Lucilla Cynsterová dávno ví, že je jí Thomas souzený, že je jejím osudovým milencem, budoucím manželem, ochráncem i přítelem. Jenže on jako by vzájemnou přitažlivost vůbec necítil. Copak pro něj Lucilla opravdu nic neznamená? Teď, když se znovu objevil na Vysočině, je léčitelka Cynsterova klanu rozhodnutá za jejich společné štěstí bojovat…... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Tempting of Thomas Carrick , 2015

miruska1
30.11.2021 4 z 5

V predošle části autorka představila Lucillu a Thomese velice zajímavě, ale příběh o nich dvoch už tak skvěle nevypadal. I tak jse mi kniha líbila, měla zajímavou zápletku, která udělala příběh čtivejšim. Za mně jedna z lepších části, už jen proto, že tam nebylo tolik zbytečnosti jako v jiných částech.

kacenka6144
19.08.2021 3 z 5

Knížky o klanu Cynsterů jsem četla vždycky velice ráda. Hlavně první díly. Ale teď už mi to přijde jako zbytečné natahování. Příběhy se začínají víceméně opakovat. Když porovnám napínavost a čtivost této knížky a Nevinného potěšení (1. díl celé série, už jsem se k němu párkrát vrátila), je v nich neskutečný rozdíl.

narisa
20.11.2019 4 z 5

Tak moc jsem se na tyto dva těšila. A můžu říct, že dvě třetiny knihy byly napínavé a fakt super. A nevadilo mi, že jsem od začátku věděla, kdo má v nepravostech prsty ( jak bývá u této autorky zvykem), co mi opravdu vadilo, byla poslední třetina příběhu, že které se úplně vytratilo napětí. Konec byl částečně otevřený, a to, co už stejně všichni vědí, se čtenář dočte na začátku následujícího dílu. Absolutně jsem nepochopila, proč to autorka nedala na konec této knihy. Na následující knihu by to nemělo vliv.
Jinak Thomas a Lucille se mi moc líbili, jen ta jeho zatvrzelost mě zklamala.

rampapa
05.09.2018 5 z 5

Knížky od této autorky jsou prostě BEST OF❤

munka
29.06.2018 3 z 5

Kniha má veľmi neoslnila, čakala som viacej. Nemalo to správnu "šťavu" a zaujímavý príbeh stroskotal na nudných opisoch.

Kešu1981
09.05.2018 5 z 5

Nová generace pokračuje...a já jsem nadšená, neb paní Laurens stále drží svůj jedinečný styl ságy "lásek" Cynsterů...jen tak dál! Tleskám a už se těším na příbeh Marcuse :o)

alzbeta4340
05.05.2018 5 z 5

Přiběh Lucilly a Thomase se mi líbil moc, je napsaný přesně ve stylu této série. Negativním komentářům a steskům, že kniha neobsahuje žádnou romantiku a vášeň tentokrát vůbec nerozumím. Já tam našla vše a v množství přesně tak akorát.

LilianaFalcon
01.04.2018 1 z 5

Bohužel se ani tenhle díl nové generace Cynsterů nepovedl. Všechny ty řeči okolo Paní už jsme četli, když hlavním párem byla Catriona s Richardem, takže to číst celé znova byla pěkná nuda. Hlavně se to i v rámci knihy neustále opakovalo a ne jen v odstavcích ale rovnou na celých stránkách. Takže, pokud jste nečetli Catrionu s Richardem, možná by se vám to i mohlo líbit.
No a pak to nejdůležitější. Hlavní zápletka je odsunutá naprosto na vedlejší kolej a nakonec vůbec nedořešená? Teda dořešená ale až v epilogu, a navíc vy víte, že to není tak úplně pravda. To se dělá v béčkových hororech, ne?

Enny4
27.02.2018 5 z 5

Na knížku jsem se těšila a nezklamala mě. Thomas přijíždí do svého klanu kvůli problémům které mají tamní farmáři. Obrací se na Lucillu s žádostí o pomoc a společně začnu pátrat kdo může za záhadná úmrtí a nemoci v klanu. Přitom se sblíží, Lucilla už dlouho ví, že Thomas je ten pravý a vyvolený muž pro ni. Thomas má jiné představy o životě, chce mít svůj život, starat se o svoji firmu v Glasgow, být svým pánem. Myslí si že to co je mezi nimi je jen vášeň která jakmile odjede z Údolí tak časem vyprchá. Jakmile však odjede, zjistí že ten starý život ho již nenaplňuje a vrací se zpět do Údolí za Lucillou...
Příběh byl zajímavý, čtivý a už se těším na další pokračování o Macusovi:)

Sinjun
18.12.2017 2 z 5

Tak som sa na knihu tesila a tak velmi som ostala sklamana. Lucilla sa mi zapacila v predchadzajucej knihe. Ked som zacala citat knihu, tak mi hlavn hrdinka nepripadala ani trosku sympaticka. Prekazalo mi vsetko, jej vek, posadnutost Paní, ziadne iskrenie, ziadna poriadna romantika a vasen. Thomasa som si uz vonkoncom neoblubila. Cynsterovci svoje zeny dobyvali, obdivovali atd....on d svojej utekal. Viem ze Thomas nie je Cynster, ale je to chlap. Celkovo vlazny pribeh. A vratim sa k tomu veku, Lucilla mala 28, tzn ze vsetci jej vrstevnici na cele s Prudence, sebastianom a spol. Jedine plus ma ta kniha zato, ze tam autorka spomenula, ze Helena, vdova po vojvodovi este zije. To ma potesilo.

havrmoni
28.11.2017 4 z 5

Tak já naopak nemám pocit,že to bylo nudné nebo slabé. Sice se mi Lucillina manipulace moc nezamlouvala,ale chápala jsem jí. Thomas byl sympaťák. Zápletka zřejmě bude pokračovat v příběhu Marcuse a Niniver.

lenka9778
20.11.2017 1 z 5

....na každé druhé stránce jsem klimbala. Divím se, že jsem knihu vůbec dočetla. Ani erotické scény mě neprobraly. Za mě tedy Ztráta času. Čekala jsem od knihy víc.

maryzka
12.11.2017 odpad!

Děs a hrůza. Jestli tohle měla být romantika z 18. století tak to spíš připomíná současnost. Šup hned do postele, pěkná manipulace apod. Jsem ráda, že jsem jí vůbec tuto knihu dočetla do konce. Ihned po deseti listech jsem jí chtěla zařadit do nudných knih ,,Cynsterovské ságy" ( myslím že to byl příběh Portie a Simona a dalších u mě dvou), ale bohužel spíš připomíná dost současnost- není v tom svádění a flirtování.

Pokus-omyl
12.11.2017

Souhlasím úplně s předchozím komentářem (blek72), čekala jsem od autorky podstatně více. Již první díl nové řady mne zklamal. V tomto díle jsem doufala v nápravu a nic. Nemělo to vůbec žádnou šťávu, jen nějaké slabé náznaky. Ani pořádné rozuzlení, takové mlhavé. Škoda

blek72
02.11.2017

Mám tuto autorku moc ráda.Moc jsem se těšila, až vyjde tahle kniha,ale jsem zklamaná.Je to o ničem Zrovna u Lucilly po lehkém náznaku v minulé knize bych čekala něco víc.

romantika historické romance

Stephanie Laurens (p)