Kouzla začínají!

Kouzla začínají! https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88466/kouzla-zacinaji-88466.jpg 4 32 4

Emily, Cosma a Pim jsou nejlepší kamarádky. V životě to nemají ani trochu jednoduché. Nikdo je nebere vážně, hlavně ne jejich drzí bratři, kteří si z nich ve dne v noci utahují a zlobí je. Jenže pak se dívky náhodou seznámí se starým panem Lisanderem, který na tři měsíce odcestuje a nechá jim na starosti svoje podivuhodná zvířata. A dívky ke svému překvapení zničehonic zjistí, že dovedou čarovat – a že proměnit protivné brášky v brouky hovnivály je naprosto dokonalá pomsta.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Kicherhexen Club - es beginnt die Hexerei!

Richelle
21.10.2017

Když jsem byla mladší, tak mě kniha rozhodně zaujala. Chtěla jsem přečíst všechny díly. Některé díly mi mamka půjčovala v knihovně, jiné kamarádky, některé jsem dostala k narozeninám.

bookwoman
20.03.2017 3 z 5

Tuto knihu jsem četla jako první s této série.Myslela jsem si,že mě nebude bavit,protože je asi pro mladší čtenářky než jsem já,ale kniha mě celkem bavila.Měla pěkný,odpočinkový děj a rychle se četla.Zkusím i další knížky z této série.

jaja1989
04.09.2015 3 z 5

Hezká odechová knižka pro děcka, prostě kniha pro 1. čtení.
Hezké spojení kamarádství a kouzel, ale nového Harryho Pottera v sukních nečekejte.

brčko-A
26.07.2013 4 z 5

Bylo to hezké a byly tam dobrý kouzla..

Thomas Brezina
rakouská, 1963