Kamínky a balvany

Kamínky a balvany https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325709/bmid_kaminky-a-klaciky-EuP-325709.jpg 4 17 5

Kouzla vzhůru nohama série

Ve škole kouzel se dějí podivné věci – a může za to předmět, zvaný kouzla naruby! Ano, Marigold zmenšila Lacey Clenchovou na velikost hmyzu. Ale to byla nešťastná náhoda. Ano, většina lidí nebyla připravená na to, že se Nory promění ve štěnětnici (to je napůl štěně, napůl chobotnice) – ale Nory rozhodně nepomíchala chapadla s tlapičkami úmyslně. A Bax sice trpí nešťastnou magickou poruchou, při níž občas zkamení, ale přísahá, že s kamenitými kouzly, která se vyskytují na školních chodbách, opravdu nemá nic společného. Když nastane průšvih, je moc snadné ukázat prstem na děti s nejprůšvihovějšími magickými schopnostmi. Jenže studenti „kouzel vzhůru nohama“ se nehodlají dostat do maléru. Místo toho se rozhodnou zjistit, co se ve skutečnosti děje – a nastolit ve škole znovu pořádek dřív, než se stane něco fakt hnusného.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Baronet

Sticks & Stones , 2016

Ishir
27.08.2022 4 z 5

Kamenná záhada vyřešena.

Lucisatko
27.08.2022 5 z 5

Pekne pokracovani. Me teda nektere pasaze prisli zbytecne zdlouhave, ale dceri se libilo.

Abia
30.01.2020 3 z 5

Omylem jsme knihu dostali jako první díl. Nevadilo to, i tak jsme se rychle zorientovali. Příběh Nory a jejích kamarádů se nám líbil, je originální a pochopitelný pro každého. Po slohové stránce je to trochu kostrbaté.

Blančitos
18.10.2017 4 z 5

Milé pokračování, které mě pobavilo a skvěle jsem si u něj odpočinula. Jenom Nory mi začala docela lézt krkem.

DariDerek
13.06.2017 5 z 5

Naprosto skvělé pokračování Kouzel vzhůru nohama. Jsem fanynkou, i když poněkud starou... :-) Více píšu v recenzi v záložkách :-)

Autoři knihy

Sarah Mlynowski
kanadská, 1977
Lauren Myracle
americká, 1969
Emily Jenkins
americká, 1967

Kniha Kamínky a balvany je v