Kouzla s dýněmi - Nejlepší recepty a dekorace z dýňového statku Ligges

Kouzla s dýněmi - Nejlepší recepty a dekorace z dýňového statku Ligges https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398134/bmid_kouzla-s-dynemi-nejlepsi-recepty-a--Je9-398134.jpg 5 2 1

Autorka knihy na svém statku Ligges pěstuje přes 200 druhů dýní. Každoročně pořádá dýňové slavnosti, při kterých nabízí návštěvníkům rozmanité recepty a ukázky dekorací z vlastních produktů. V knize se čtenář dozví vše o pěstování a druzích dýní, které doplní především spousta netradičních receptů, zpracování a nápadů na dekorace z této krásné podzimní zeleniny.... celý text

Hobby , Kuchařky , Zahrada

Vydáno: , Profi Press

majáček
09.01.2019 5 z 5

Kniha vás seznámí s pěstováním dýní a s několika druhy dýní, které pěstují na statku Ligges. Nechybí ani recepty, které se vykouzlí na kulinářských akcích Ute Ligges. Mimo polévek jsou zde kompoty, saláty, čatní, koblihy, boršč či krůtí dýňová roláda a další. Vše je doplněno nádhernými fotografiemi. Na závěr mě osobně ohromily fotografie různých dekorací s dýněmi. Kniha se velmi povedla.

dekorace dýně

Autorovy knížky

Ute Ligges
německá
2018  100%Kouzla s dýněmi - Nejlepší recepty a dekorace z dýňového statku Ligges

Kniha Kouzla s dýněmi - Nejlepší recepty a dekorace z dýňového statku Ligges je v