Řím - Pozdvižení v Pompejích

Řím - Pozdvižení v Pompejích https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362201/bmid_rim-pozdvizeni-v-pompejich-G83-362201.JPG 5 150 30

Být něčí otrokyní nikdy nebyl Bářin sen. V rodině Lolliů se ale k otrokům chovají slušně, a tak tu Báře zas tak zle není. Pomalu zjišťuje docela překvapivé věci o běžném životě Římanů – příprava rybí omáčky garum a praní tog patří k těm nechutnějším. Postupně je ale zapletena do záhady ztracených klíčů, na jejímž vyřešení závisí osud celého domu Lolliů a možná i něčí život!... celý text

any333
03.07.2016 5 z 5

Tenhle díl se o hodně lišil od předchozího. Byla tam zapletena detektivka, takže další plus. Jen ta římská pojmenování byla trochu složitá, pro toho, kdo by je slyšel poprvé.

kamila234
17.06.2016 5 z 5

No mně kniha zaujala ctu uz ji po sty pořád dokola a teď si chci koupit karla iv.

akcinel
14.10.2015 5 z 5

Dobrodružství, fantasy, detektivní zápletka = 3 v 1. Poutavě napsaná kniha pro dnešní děti. I já dospělá jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Super knížka do kategorie rodinné čtení!

MirijamFrankl
19.05.2015 5 z 5

Moc se mi líbila. Je to takové ,,opravdové fantasy", doufám, že v posledním díle Bára rozluští záhadu atlasu a třeba potká i toho, kdo ho sestavil

Pavlnka
15.04.2015 5 z 5

Měla jsem přečteno za jeden večer. Super dětská knížka a oddech po severských detektivkách :).

Alenes
12.02.2015 4 z 5

Sice jsem první díl nečetla, ale druhý díl se mi celkem líbil i tak a bylo to celkem zajímavé.

Nemesis Moriko
19.06.2014 4 z 5

Kniha byla mnohem lepší než první díl, sice to není žádná "nejúžasnější knížka co jsem kdy četla", ale rozhodně je to příjemná oddychovka =)

DračiceLaura
04.06.2014 5 z 5

Tahle kniha byla lepší než první, už jen proto, že Pompeje jsou velmi zajímavým místem pro dobrodružství 11-letté holky.

anibeni
20.08.2013 4 z 5

Tato kniha mne bavila daleko víc než první díl... Příběh byl lepší, zápletka byla zajímavější..

Katee
07.08.2013 5 z 5

Bavilo mě to, hlavně jak se řešila ta záhada s klíčem a zmizelými penězi :)