Kouzelník z Pekingu

Román ze současnosti, v němž se osudy tří žen prolínají na území tří států - Česka, Číny a Finska. Z dějově dosti propleteného příběhu vystupují do popředí tři hrdinky: stará dáma Vlasta, pokoušející se i přes neblahé životní zkušenosti najít smysl života; emancipovaná Hana s manželskými problémy, které chce řešit vztahem k milenci a pracovním pobytem v Pekingu; nehezká asistentka čínského kouzelníka Jasmine, zoufale shánějící peníze na matčinu operaci. Jejich křivdy, propady, naděje a lásky v minulosti i současnosti řeší tato kniha, jež není nijak převratná, ale číst se dá docela dobře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14221/kouzelnik-z-pekingu-14221.jpg 3.919
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Hejkal

Kniha Kouzelník z Pekingu

vystredni

Jediné co se mi líbilo bylo jak byly příběhy postav skvěle propletené, bylo jich tam poměrně dost, ale nikdy nevznikl zmatek, že bych nevěděla kdo je kdo a co se děje, bylo to hezky napsané, to musím uznat, nicméně po dočtení jsem si říkala, co to ve mně vlastně mělo zanechat? Jaká byla pointa? Nebo ponaučení? Co jsem si z toho vlastně měla vzít?

Dadulina
04.11.2019

Prolínání prostředí, rozkrývání osudů. Skvělé!

Frogy
10.11.2016

Sice trochu moc propletené myšlenky s realitou, ale příběh velmi zajímavý.

sabca
20.03.2016

Nejdříve jsem měla problémy se do knihy začíst. Ale děj byl velmi zajímavý. Když jsem se seznámila s postavami, které v knize vystupují, tak se mi to líbilo. Bylo zajímavé jak se protagonisté knihy vzájemně propojili.