Kouzelník z Pekingu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Román ze současnosti, v němž se osudy tří žen prolínají na území tří států - Česka, Číny a Finska. Z dějově dosti propleteného příběhu vystupují do popředí tři hrdinky: stará dáma Vlasta, pokoušející se i přes neblahé životní zkušenosti najít smysl života; emancipovaná Hana s manželskými problémy, které chce řešit vztahem k milenci a pracovním pobytem v Pekingu; nehezká asistentka čínského kouzelníka Jasmine, zoufale shánějící peníze na matčinu operaci. Jejich křivdy, propady, naděje a lásky v minulosti i současnosti řeší tato kniha, jež není nijak převratná, ale číst se dá docela dobře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14221/kouzelnik-z-pekingu-14221.jpg 3.919
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Hejkal
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Kouzelník z Pekingu

Přidat komentář
vystredni
14. února

Jediné co se mi líbilo bylo jak byly příběhy postav skvěle propletené, bylo jich tam poměrně dost, ale nikdy nevznikl zmatek, že bych nevěděla kdo je kdo a co se děje, bylo to hezky napsané, to musím uznat, nicméně po dočtení jsem si říkala, co to ve mně vlastně mělo zanechat? Jaká byla pointa? Nebo ponaučení? Co jsem si z toho vlastně měla vzít?

Dadulina
04.11.2019

Prolínání prostředí, rozkrývání osudů. Skvělé!


Frogy
10.11.2016

Sice trochu moc propletené myšlenky s realitou, ale příběh velmi zajímavý.

sabca
20.03.2016

Nejdříve jsem měla problémy se do knihy začíst. Ale děj byl velmi zajímavý. Když jsem se seznámila s postavami, které v knize vystupují, tak se mi to líbilo. Bylo zajímavé jak se protagonisté knihy vzájemně propojili.