Kouzelné sedlo

Kouzelné sedlo https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354038/bmid_kouzelne-sedlo-wlU-354038.jpg 5 12 6

Máte rádi koně? Verunka z téhle knížky je miluje. Má sice doma pejska, ale stále maluje koníky. Kůň je zkrátka její nejmilejší zvíře. Kdyby ho tak mohla mít, nejlépe přímo u sebe v pokojíčku! Vyplní se Verunce její sen? Pojede dokonce někdy sama na koni? Kniha oblíbené a úspěšné autorky je určena všem začínajícím čtenářům.... celý text

simca9342
30.12.2023 5 z 5

Přečtená loni.
Verunka chce mít koně. Zajímá se o ně a přeje si mít jednou vlastního. Jednou ho mít možná bude, ale zatím se ve stáji pod dohledem lektorky učí jak na něm jezdit, hřebelcovat ho a jak správně čistit stáj a kydat hnůj. Otevřete knihu, Verunka a Daros čekají :)

Knihomolka506
16.05.2022 5 z 5

Dobrodružství a jedno splněné přání malé holky, která má ráda koně.

Kacatko86
13.02.2022 3 z 5

Kniha půjčena kvůli synovi, protože má rád koně, ale moc mě neoslovila. Příběh mi přišel bez pointy.

Adrim
25.04.2021 5 z 5

Krásný příběh z prostředí koní pro malé děti.

broskev28
11.01.2021 4 z 5

Přesně jak píše komentář pode mnou, souhlasím. Je to krátké a jednoduché, pro začínající čtenáře. Nápad jako takový není nijak převratný a postrádám i jeho vysvětlení (opodstatnění), jméno pejska mi připadá těžké (na čtení), ale to záleží na každém čtenáři. Obrázky jsou naopak velmi jednoduché, ale proč ne.

Karinka2012
14.12.2019 4 z 5

Pěkná knížka, ale četla jsem od autorky lepší, proto minus jedna hvězdička.

Kniha Kouzelné sedlo je v