Kouzelné příběhy Strážci tajemství: Jednorožci

Kouzelné příběhy Strážci tajemství: Jednorožci https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481072/bmid_kouzelne-pribehy-strazci-tajemstvi--TVe-481072.jpg 4 7 2

Kdysi dávno jsme si tu mírumilovně žili všichni pospolu. Králové si chodívali pro radu k jednorožců a děti se přátelily s draky. Všechno se ale změnilo, když se objevili lidé ochotní zaplatit celé jmění za to, aby se zmocnili kouzelného tvora, a s nimi i tací, co neváhali riskovat svůj život, aby nějakého polapili. Našli se sice dobří lidé, kteří chtěli tomuhle šílenství učinit přítrž, ale byla to marná snaha, a tak kouzelným stvořením nezbylo, než se nadobro ukrýt. Tahle kniha vytahuje na světlo staré příběhy z dávných časů, které už zavál prach. Hlavní roli hrají jednorožci a jejich přátelé.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Sun

Historias fantásticas de unicornios

Slezadav
04.03.2024 2 z 5

Velmi slabá knížka. Koupili jsme dcerce, protože má zrovna své jednorožčí období. Bohužel, co se příběhů týká, tak jsou všechny velmi povrchní. Pokud z nich plyne někdy ponaučení, působí velmi slabě a škrobeně.
Velké zklamání byly také ilustrace, které jsou dělané digitálně v naprosto otřesné kvalitě a často i nepříliš odpovídající obsahu. Jednorožci se vyskytují ve všech příbězích, ale často jen v nepodstatných vedlejších rolích. Nakonec ani dceru kniha příliš nebavila.

Gaeberys
05.09.2023 4 z 5

Ideální pro malé milovnice jednorožců.

María Forero
španělská
2021  80%Kouzelné příběhy Strážci tajemství: Jednorožci
2022  80%Achilles (převyprávění)
2021  80%Poslední Mohykán (převyprávění)
2021  %Prehistorická zvířata
2023  %Jak je důležité míti Filipa (převyprávění)

Kniha Kouzelné příběhy Strážci tajemství: Jednorožci je v