Kouzelná třída, příběh pokračuje

Kouzelná třída, příběh pokračuje https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239813/bmid_kouzelna-trida-pribeh-pokracuje-YgE-239813.jpg 4 43 6

Kouzelná třída série

Pokračování Kouzelné třídy je tady! Všichni začínající čtenáři se opět mohou setkat s třídou polepšených rošťáků a zažít neuvěřitelný školní rok plný kouzel a nečekaných překvapení. I tentokrát se děti mohou těšit na oblíbené ilustrace Drahomíra Trsťana. Objeví se znovu také víla Jasmína?

MilackovaN
03.07.2023 5 z 5

Moje prvňáčky i druháčky kniha naprosto okouzlila. Pokaždé, když jsme ji šli číst, tak se moc těšili na další dobrodružství víly Jasmíny.

KatyM.
02.05.2023 5 z 5

Druhý díl ze série Kouzelná kniha, kde děti bojují s přísnou paní učitelkou, než se objeví víla Jasmína, aby dětem pomohla. Dětem se kniha opět líbila.

Astridka
06.06.2022 3 z 5

Příjemné pokračování příběhu. Část kde se vyskytuje paní učitelka Káravá je opravdu děsivá, ale příběh byl super. Trochu neco jiného než 1. díl. :D :) :D

Karola050716
01.06.2021 3 z 5

Pořád je to pěkné, část s paní učitelkou Káravou až děsivá, ale za mě byl první díl lepší a pro mě neopakovatelný.

JankaV80
26.12.2019 5 z 5

Druhý díl ze série "kouzelná třída" je, přestože se v něm vyskytne víla Jasmína Bílá až téměř ke konci, moc pěkný. Děti se po prázdninách vrací do školy a čeká na ně nová paní učitelka, která se jim ale líbit nebude. Děti jsou nešťastné, paní učitelka Káravá je neumí chválit a vždycky si najde důvod, proč dětem nedat dobrou známku. A tak je na dětech, aby vílu Jasmínu povolaly zase do školy.
Kniha má, stejně jako první díl, velká písmena, rozdělena je do krátkých kapitol a je doplněna o pěkně ilustrace. Už proto se čte dobře začínajícím čtenářům.

Terezka2011
03.10.2019 3 z 5

Lepší byl první díl protože do prvního dílu byla více vložená Jasmína bílá která je pro mě něco jako ta nehlavnější postava a mám jí moc ráda a když jsem zjistila že v tom druhém díle moc nebyla tak jsem byla trochu zklamaná.

kouzla škola víly, rusalky pro začínající čtenáře

Kniha Kouzelná třída, příběh pokračuje je v