Kouzelná třída - Čtvrtý rok

Kouzelná třída - Čtvrtý rok https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364508/bmid_kouzelna-trida-ctvrty-rok-UAs-364508.jpg 5 20 4

Kouzelná třída série

Jistě znáte vílu Jasmínu a její kouzla. Vraťte se do oblíbeného příběhu a zkuste společně se žáky kouzelné třídy obnovit zázračné spojení s vílí říší. Dětem se ztratilo něco moc vzácného. Kdo stojí za tou ztrátou? Pomůže Jasmína své třídě i tentokrát? Jisté je, že cesta za vílou bude pro čtvrťáky z kouzelné třídy dost komplikovaná.... celý text

TaLu
18.09.2023 4 z 5

Další dobrodružství kouzelné třídy. O prázdninách se někam ztratily kouzelné předměty. Jak se bude třída bez nich učit, a jak se dostanou za vílou Jasmínou bez kouzelného provázku? To a ještě mnohé další věci se malí čtenáři dozvědí z této knihy.
Osobně mám trošku dojem, že to kouzlení o vyučování zavání podvodem, ale které dítě by si podobné pomůcky nepřálo?

KatyM.
07.06.2023 5 z 5

Další pěkný příběh ze série Kouzelná třída.

MiraRunaway
03.02.2023 5 z 5

Celá série Kouzelná třída se nám moc líbí. Kapitoly jsou krátké, pro začínající čtenáře ideální. Většinou jsme četli po dvou kapitolách, protože nás zajímalo, co bude dál. Spojení pro děti známého školního prostředí a nadpřirozena skvěle funguje.

IvaH.
27.03.2020 5 z 5

Moc hezká celá série o víle Jasmíně. Čtení jsme si se synem užili, snažil se číst i sám. Doporučujeme!