Amulet šíleného boha

Amulet šíleného boha https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7334/mid_amulet-sileneho-boha-Fgv-7334.jpg 4 33 3

Kouzelná hůlka série

Dorian Hawkmoon, poslední vévoda kölnský a manžel krásné Yisseldy z Kamargu, se po krátké době musí vydat opět na cestu. Je služebníkem Kouzelné hůlky a ta jeho prostřednictvím mění osudy světa. Hlavním úkolem mladého bojovníka je ale zachránit milovaný Kamarg před zánikem a zastavit vítězné tažení Temného impéria Granbretanu. Vydá se proto napříč světadílem, aby získal Rudý amulet z rukou Šíleného boha. Po mnoha strázních dorazí do ponurého hradu, přelstí rotu bojovných fúrií a najde boha v kleci... 2. vydání... celý text

Romány Fantasy
Vydáno: , Laser-books (Laser)

The Mad God´s Amulet , 1968

Luigi1
04.08.2021 5 z 5

Opět krásné čtení.Dorianova dobrodružství mě tak zaujala,že jsem nemohl od čtení odtrhnout

kilometr
02.11.2019 1 z 5

Tak po zcela průměrném 1.dílu,tu máme pokračování,které v rámci žánru je podstatně slabší a tudíž mu uděluji známku ještě nižší.Na 3.a 4. díl již nedojde,je to ztráta času.15%.

BorůvkaB
19.07.2015 5 z 5

...Tohle by jeden nečekal.... ;) Krásné čtení! Nemohu se dočkat, až se ponořím do dalšího dílu :3

Michael Moorcock
britská, 1939
1998  68%Elrik z Melniboné
2001  77%Černý drahokam
1992  71%Královna mečů
1994  70%Král mečů
1992  69%Kníže mečů

Kniha Amulet šíleného boha je v