Kouzelná aktovka

Kouzelná aktovka https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234493/bmid_kouzelna-aktovka-zoS-234493.jpg 4 29 6

Na jaře se do blízké říčky vrátili raci, a tuhle vzácnou podívanou si druháci Viktor a Hugo nemohli dát ujít. U vody však zvědavý Viky na mokrém svahu uklouzne – dokonale se zmaže a školní aktovku promění v potrhanou kouli. Když se kamarádi sklesle loudají přes park domů, na lavičce sedí dva pánové, kteří vypadají jako ze starého filmu. A jeden z nich Vikymu nabídne novou brašnu. Viky si ji rád vezme, ale pak nestačí kulit oči, co aktovka všechno dovede!... celý text

ddkk
ddkk
01.08.2022 3 z 5

Docela obyčejný příběh dvou druháků, Huga a Viktora. Až na to, že Viktorova aktovka není jen tak obyčejná a umí kouzlit...

Knížka je napsaná tak, aby si ji mohly děti číst samy. Patří mezi Druhé čtení a je doporučena dětem od sedmi let. Příběh je asi proto záměrně jednoduchý, nekomplikovaný a napsaný tak, aby byl blízký právě druhákům.

Atlantis
Atlantis
16.05.2022 3 z 5

Takové jedno velké pokrčení rameny. Neslané, nemastné a vlastně i bez poučení. Hlavní postava Viktor se zlepší díky jednomu trapnému vyvolání k tabuli, vše se pořeší v rámci dvou stránek. Špatné to nebylo, ale rozhodně zapomenutelné.

leo.m
leo.m
26.01.2020 3 z 5

Nechce se vám dělat úkoly? Tak to je špatně! Kdo nepracuje doma tak se nic nenaučí a to je hlavní ponaučení z této knížky. Kouzelná aktovka je srandovná, napínavá a ponaučná. Doporučil bych jí ne jenom klukům ale i holkám a dospělím.

simviki
simviki
16.01.2018 4 z 5

Přečetli jsme se synem v rámci prvního čtení. Věty jsou jednoduché, písmo větší. Příběh dokáže zaujmout. Vždyť kdo z dětí někdy netoužil nemuset psát úkoly a místo toho třeba kopat s míčem? A představte si, že kouzelná aktovka vám to splní. Večer do ní vložíte sešit a ráno máte vypracovanou úlohu vaším písmem a bez chyb ! Že to není možné ? Nevěříte ? Tak se přijďte přesvědčit s dětmi do knihovny

TerJac
TerJac
04.08.2015 5 z 5

Moc pěkná kniha!!

MartinaF
MartinaF
26.05.2015 4 z 5

Příběh o tom, co se může stát, když vám kouzelná aktovka dělá sama od sebe domácí úkoly....Příběh jsem měla přečtený během hodinky a moc se mi líbil. Kromě krásného příběhu je zde i nenásilné ponaučení.