Kouřová clona

Kouřová clona

Bývalého jezdce, teď hvězdu dobrodružných filmů Edvarda Lincolna požádá stará přítelkyně o službu: v Jihoafrické republice má několik koní, jejichž výsledky v poslední době neodpovídají jejich kvalitám. Mohl by se na to podívat a poradit jí? Rada by věděla, co odkazuje svým dědicům. Link právě skončil náročné natáčení, chtěl by si užít rodinu, ale Nerissu má rád, a tak se vydá do jižní Afriky. Netuší, že dobrodružství, které ho tam čeká, nebude filmové, ale skutečné. A půide v něm o život. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/829/kourova-clona-829.jpg 4.4123

Smokescreen (1972)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Olympia

Disease

Jedna z těch starších, akčnějších Francisovek.

Jana K

Kratinká Francisovka ve které je tentokrát hlavní postavou sympatický filmový herec Edward Lincoln. Ten nám sice záhy prozradí pachatele, na kvalitě knihy to však vůbec neubírá, ba právě naopak. Na atraktivitě knihy také přidá fakt, že tentokrát opustíme společně s "Linkem" kolébku turfu a podíváme se spolu s ním do dobrodružné jihoafrické buše za "olifanty." :-)

konicekbily
01.05.2016

Dobrá detektivka z jihoafrického prostředí. Na to vedro by měl být člověk trochu trénovaný.

Anyv
26.08.2015

Kniha se mi líbila, tak jako všechny, co jsem zatím četla od tohoto autora, jen jsem byla tak trochu překvapená, že mě autor zrovna moc nenapínal, kdo za vším stojí.

terka.b
08.02.2015

od Dicka Francise jsem už pár knížek přečetla, ale tato se mi zatím líbila nejvíce :) určitě doporučuji.

DenisePartridge
28.12.2014

Úžasná kniha. Rozhodně doporučuji. :)

Rup
22.06.2014

Kdo má rád Dicka Francise, neměl by váhat. Ti ostatní by si měli přečíst, třeba jej začnou mít rádi.

Skripi
11.04.2013

Vypočul som si ju ako audioknihu a autor nesklamal zasa raz. Napínavé a nie prilíš dlhé. Detektívka ako má byť, zápletka nemá chybu. :)

vitavita
06.03.2012

Ani v JAR není bezpečno ...