V této knize se dozvíte, v jakých lobbistických organizacích jsou zastoupeni jací novináři. Autor uvádí stovky jmen a pohlédne do zákulisí těch organizací, které naše média propagandisticky jednostranně ovlivňují: Atlantik-Brücke, Trilaterální komise, German Marshall Fund, American Council on Germany, American Academy, Aspen Institute a Institut pro evropskou politiku (Institut für Europäische Politik)....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364860/koupeni-novinari-jak-politici-tajne-g2r-364860.jpg 4.43
Literatura naučná, Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno, Naše vojsko

Gekaufte Journalisten: Wie Politiker, Geheimdienste und Hochfinanz Deutschlands Massenmedien lenken, 2014

novináři propaganda tajné služby mocenské zájmy žurnalistika masmédia lhaní, lži cenzura

Udo Ulfkotte
německá, 1960 - 2017

Kniha Koupení novináři - Jak politici, tajné služby a finanční elita Německa usměrňují hromadné sdělovací prostředky je v

dalších seznamech1x