Koupení novináři: Jak politici, tajné služby a finanční elita Německa usměrňují hromadné sdělovací prostředky https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364860/bmid_koupeni-novinari-jak-politici-tajne-KGA-364860.png 4 12 2

V této knize se dozvíte, v jakých lobbistických organizacích jsou zastoupeni jací novináři. Autor uvádí stovky jmen a pohlédne do zákulisí těch organizací, které naše média propagandisticky jednostranně ovlivňují: Atlantik-Brücke, Trilaterální komise, German Marshall Fund, American Council on Germany, American Academy, Aspen Institute a Institut pro evropskou politiku (Institut für Europäische Politik).... celý text

Literatura naučná , Politologie, mezinárodní vztahy

Vydáno: , Naše vojsko

Gekaufte Journalisten: Wie Politiker, Geheimdienste und Hochfinanz Deutschlands Massenmedien lenken , 2014

Jaško
03.04.2024 5 z 5

Smutné čtení. Odkrývá, jak je balamucena veřejnost, jak novináři nedodržují etiku a přestávají být novináři. Jsou pouze hlásné trouby. Bohužel, nejen v Německu.

vvikingg
11.10.2023 5 z 5

Kniha o tom jak novináři ohýbají pravdu v Německu a pro koho pracují, podobné praktiky se dějí i u nás, lhaní novinářů patří k jejich řemeslu, pracovník CIA prohlásil je jednodušší koupit na měsíc novináře, než sehnat na měsíc kvalitní prostitutku.

antiglobalizační masmédia (tisk, rozhlas, TV, internet) tajné služby novináři propaganda žurnalistika lhaní, lži politici mocenské zájmy cenzura

Udo Ulfkotte
německá, 1960 - 2017
2018  85%Koupení novináři: Jak politici, tajné služby a finanční elita Německa usměrňují hromadné sdělovací prostředky
2007  83%Válka v temnotách – Skutečná moc tajných služeb
2003  77%Hrozba terorismu
2002  60%Pullach s.r.o. - Spolková zpravodajská služba v akci

Kniha Koupení novináři: Jak politici, tajné služby a finanční elita Německa usměrňují hromadné sdělovací prostředky je v