Koukol v pšenici

Sedm krásných povídek nesou název Koukol v pšenici, Zklamání, Tatínek neznaboh, Dcera lékařova, Jedna kapitola, Mraky, Obětovaná - vás určitě nezklame. Knížka plná upřímné lásky a porozumění. Pěkný dárek pro naše babičky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56119/koukol-v-psenici-56119.jpg 413
Povídky, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Kamélie

Kniha Koukol v pšenici

MOu598
24.07.2017

Četla jsem v červenci 2014. Podle mých poznámek:
7 krátkých povídek z venkovského i městského prostředí, asi mezi válkami. Téma odpovědnost.
Čtivé, zajímavé, jen krátké povídky, jako by to mělo být mravní ponaučení.

Jessica007
31.03.2016

Dnes jsem dočetla. Krásná kniha od mojí oblíbené spisovatelky. Sedm povídek, krásné lidské příběhy. Psáno krásným jazykem - jako ostatně vše od paní Javořické. Která povídka se mi líbila nejvíce, též nevím, všechny jsou moc pěkné. Kdybych musela jednu povídku vynechat, tak by to byla ta první: Koukol v pšenici", hodně smutná. Celkově se mi líbila nejméně. Jak jsem přečetla tu, tak se mi četlo "jedna báseň".

Aniga
09.10.2015

Od paní Javořické je to moje druhá kniha a opět nezklamala. Jedná se o pěkné příběhy, které přinesl sám život.
Také nevím, jakou povídku bych vybrala za nejvíce zajímavou, ale nejméně mne zaujala hnedka první - stejného názvu jako kniha : Koukol v pšenici.

kika 13
02.04.2013

Pěkné čtení kdysi dávno jsem četla hodně knížek od této autorky.

kapllu
15.04.2011

Vlasta Javořická píše moc krásné a hlavně lidské příběhy. Pokusila jsem se vybrat, která povídka z této knihy je nejlepší, ale pokaždé jsem skončila s několika kandidáty. Zkrátka, dobré jsou všechny :)