Kotleba: Odkiaľ prišiel a ako je možné, že sedí v parlamente

Kto je Marian Kotleba? To je hlavná otázka, ktorú si kládla táto kniha. Na základe množstva citátov, prejavov a výpovedí bývalých spojencov aj politických protivníkov, ktoré nájdete v tejto knihe, vzniká pomerne jasný obraz rasistu s nechuťou k všetkému cudziemu, odporcu demokracie so sklonom k stihomanu a rodinkára neschopného plniť volebné sľuby. Ako sa teda mohol dostať až do parlamentu? Jedným z vysvetlení je jeho nesmierna vytrvalosť. Pokiaľ mu ostane, tak aj prípadná volebná prehra či zákaz strany nemusia pre jeho budúcnosť nič znamenať. Napokon, v roku 2017 oslávil len štyridsiatku a jeho strana sedí na miliónoch eur. Mariana Kotlebu skrátka potrebujeme pochopiť, lebo tu s nami môže byť nadlho....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357450/kotleba-odkial-prisiel-a-ako-je-moz-oNw-357450.jpg 4.57
Literatura slovenská, Biografie a memoáry, Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno:, N-Press, N press

Kniha Kotleba: Odkiaľ prišiel a ako je možné, že sedí v parlamente

mico5000
17.12.2017

Útla kniha, v pohode prečítateľná za deň až dva, veľmi faktická a neodbiehajúca od osoby M.K . väčšina informácií pre vás nebude nová a ak áno nebude prekvapujúca. Vykresľuje M.K taký aký je, nerieši prečo ho ľudia volili, ja by som bol viac zvedavý na to.

Asdas
20.10.2017

Konečne niekto napísal o tomto našom novodobom "Jánošíkovy " prvý ucelený text a len sa mi potvrdilo čo je to skutočne za človeka a čo chce a kam chce vtiahnuť Slovensko. Zároveň autor vďaka tomu ,že rozumne člení text dokáže v čitateľovi prebudiť rôznu paletu emócií a tak sa to miestami číta skôr ako nejaká biografia než novinárska práca . Všetky prsty hore .

slovenská politika biografie neonacismus klerofašismus skinheads rasismus demagogie korupce nacionalismus násilí

Autor knihy

Daniel Vražda

Daniel Vražda
slovenská, 1965

Kniha Kotleba: Odkiaľ prišiel a ako je možné, že sedí v parlamente je: