Kotleba: Odkiaľ prišiel a ako je možné, že sedí v parlamente

Kotleba: Odkiaľ prišiel a ako je možné, že sedí v parlamente https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357450/bmid_kotleba-odkial-prisiel-a-ako-je-moz-oNw-357450.jpg 4 12 2

Kto je Marian Kotleba? To je hlavná otázka, ktorú si kládla táto kniha. Na základe množstva citátov, prejavov a výpovedí bývalých spojencov aj politických protivníkov, ktoré nájdete v tejto knihe, vzniká pomerne jasný obraz rasistu s nechuťou k všetkému cudziemu, odporcu demokracie so sklonom k stihomanu a rodinkára neschopného plniť volebné sľuby. Ako sa teda mohol dostať až do parlamentu? Jedným z vysvetlení je jeho nesmierna vytrvalosť. Pokiaľ mu ostane, tak aj prípadná volebná prehra či zákaz strany nemusia pre jeho budúcnosť nič znamenať. Napokon, v roku 2017 oslávil len štyridsiatku a jeho strana sedí na miliónoch eur. Mariana Kotlebu skrátka potrebujeme pochopiť, lebo tu s nami môže byť nadlho.... celý text

mico5000
17.12.2017 4 z 5

Útla kniha, v pohode prečítateľná za deň až dva, veľmi faktická a neodbiehajúca od osoby M.K . väčšina informácií pre vás nebude nová a ak áno nebude prekvapujúca. Vykresľuje M.K taký aký je, nerieši prečo ho ľudia volili, ja by som bol viac zvedavý na to.

Asdas
20.10.2017 5 z 5

Konečne niekto napísal o tomto našom novodobom "Jánošíkovy " prvý ucelený text a len sa mi potvrdilo čo je to skutočne za človeka a čo chce a kam chce vtiahnuť Slovensko. Zároveň autor vďaka tomu ,že rozumne člení text dokáže v čitateľovi prebudiť rôznu paletu emócií a tak sa to miestami číta skôr ako nejaká biografia než novinárska práca . Všetky prsty hore .

životopisy, biografie rasismus násilí korupce slovenská politika nacionalismus skinheads klerofašismus demagogie neonacismus

Autorovy knížky

Daniel Vražda
slovenská, 1965
2017  83%Kotleba: Odkiaľ prišiel a ako je možné, že sedí v parlamente

Kniha Kotleba: Odkiaľ prišiel a ako je možné, že sedí v parlamente je v