Vidořád

Udělali z nás zloděje. Je načase ukrást, co nám patří... Paige Mahoneyové se podařilo utéct ze šeolského zajetí, ale tím její problémy teprve začínají: mnoho přeživších je nezvěstných a ona se stala nejhledanější osobou v Londýně. Scion upřel na Bledého snílka své vševidoucí oko, vidopáni a vidopaní městských gangů jsou pozváni na vzácné setkání Sněmu nepřirozených. Jaxon Hall a jeho gang Sedm pečetí jsou připraveni získat pozornost, ale vztahy mezi jasnovidci kazí staré nevyřízené účty a za každým rohem číhají temná tajemství. Pak se začnou ze stínů vynořovat Refájci. Ale kde je Strážce? Paige se musí z doupěte u Sedmi ciferníků dostat do spisovatelské čtvrti Grub Street a proniknout do tajných katakomb Camdenu dřív, než bude osud londýnského podsvětí zpečetěn....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247901/vidorad-LZd-247901.jpg 4.4606

Kniha Vidořád

essene

čtivá,super

Yuuki24

Malinké zklamání po prvním dílu. Připadá mi, že děj trochu vázne nebo spíš se vleče. Některé pasáže jsem musela přeskočit. Závěrečný boj teprve možná příběhu dodal nějakou tu šťávu. Doufám, že další díly budou o kapánek lepší. Hlavně jsem napnutá jaký konec bude tato sága mít.

zinon

Nějak tomu světu nemůžu přijít na chuť. Kniha mi přišla hrozně nudná, pro mě byl daleko lepší první díl. Jakmile se na scénu vrátili Refájci, tak se konečně pro mě začalo něco dít. To jsou pro mě tahouni příběhu a ti, o kterých chci vědět víc. Konec pro mě nebyl vůbec překvapivý.

venacava

Lepší než 1 díl a to i dost. Četla jsem to docela dlouho po 1 díle a tak jsem si nepamatovala všechny detialy, ale ničemu to nevadilo, protože klíčové věci jsou samozřejmě opakovaný hrdiny, protože se snaží přijít kdo má co zalubem.
Po 2 dilu se těším na díl 3

ydnac

Miluju tuhle sérii:-) Paige a Strážce jsou skvělý .Mně naopak oproti ostatním nevadí, že to bylo trochu předvídatelné, líbilo se mi sledovat jak se Paige dopracuje k souboji s Jaxonem, jak se pomalu sbližuje se Strážcem a konec taky super:-)Tedy kdybych už doma neměla další díl tak by mě to štvalo, ale ještě si ho pošetřím, protože další zatím není...a panebože co teprve 5,6,7...

Borufka_9

Tenhle díl mi přišel zbytečný. Dlouhý a předvídatelný. Asi si dám přestávku, než dočtu sérii, fakt jsem se docela nudila.

KillHurt
09.10.2019

Druhý díl by mohl být o poznání kratší. Děj se táhne i přesto, že hlavní postava běhá jak namydlený blesk po celém Londýně. Vedlejší postavy jsou nevýrazné a lehce zaměnitelné. Celá série má velké ambice. Tento díl však za prvním hodně pokulhává. Snaží se dokreslit atmosféru, to se však děje na úkor děje. První díl mě navnadil, tento mě odradil. Vše zachraňuje závěr, kde se objevuje pořádná akce a rádoby překvapivý závěr. Časem dám šanci dílu třetímu.

DuncanIdaho
06.10.2019

Ze začátku to bylo trochu slabší. Postupem času, zde asi lépe postupem stránek, se vše zlepšovalo. Lepší byl děj, napínavost i fantazie. Závěr byl už skvělý. Celá kniha zavede čtenáře hlouběji do světa Kostičasu. Už se těším na další díl. Jdu na něj hned.

Jsem roztříštěná
Jsem roztříštěná