Kořist

od:


KoupitKoupit eknihu

Malchiko Noguchiová přijala dohled nad rančerskou kolonií na planetě Ryushi jako výzvu. Netušila, že kromě řízení kolonie ji bude muset chránit s nasazením vlastního života! Nejdřív je objevena mršina pavoukovitého vetřelce. Pak je zmasakrována rančerská rodina. A nakonec je do ošetřovny přinesena polomrtvá příšera, jíž podobnou ještě nikdo nespatřil. Brzy je zřejmé, že poblíž města Prosperity Wells nepřistála jen jedna, ale hned dvě formy mimozemského života. Jedna – obrovský hmyz s černým krunýřem tvrdým jako ocel – byla vysezna jako kořist pro smrtelně nebezpečný lov. Druhá – téměř jako lidé, ale mnohem silnější a stejně inteligentní – je rasou Predátorů. Mezi nimi stojí lidští kolonisté, neozbrojení a bezbranní. Celá kolonie je ohrožena a Machiko Noguchiová se musí rozhodnout mezi smrtí a přežitím – a může najít největšího spojence v Predátorovi, který ji chce zabít…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26642/vetrelci-vs-predator-korist-26642.jpg 4.136
Série:

Vetřelci versus Predátor (1.)

Orig. název:

Prey

Žánr:
Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Perseus
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
misko13
09.12.2015

take priemerne, jednoduche bez velkych myslienok, ku koncu sa to zlepsuje. Odporucam zacat citat od stvrtiny.

Terva
08.11.2015

Přežijí jen ti nejsilnější: Vesmírný zákon............. Machiko Noguchiová mi velmi rychle přirostla k srdci. Není proto divu, že hodnotím čtyřmi hvězdami, protože tato žena je snad možná na úrovni Ellen Ripleyové. A hlavně, je to žena, žádnej nabušenej ko......koloniální mariňák. Tento příběh z planety Ryushi se rychle čte, má plno dobrých míst a hlavně slušnou dávku dobrodružství, strachu a krve. Malá ochutnávka: Procházel městem, když za sebou zaslechl zvuk stroje. Blížil se. Tichinde předpisově splynul se stíny a čekal, co se bude dít. Poklepal na trofejní pytel přivázaný u pasu. Byly v něm již tři oomanské lebky a ještě nebyl konec.............. Škoda, že na téma Vetřelci versus Predátor jsou napsány jen dvě knihy. Klidně bych uvítal vícero příběhů, takové jaké jsou v komiksové sféře. No, ale s tím nic nenadělám a tak hurá na druhou knihu.

olinen
25.02.2014

Kniha je ľahká, a plochá . Miestami aj napínavá, ale ľahko predvídateľná. Končiac sa typickým americkým šťastným koncom, ktorý vyznie skôr trápne a umelo. Určite sa k nej vracať nebudem. Akurát nechápem ako môže byť technologicky vyspelejšia civilizácia ako ľudstvo duševne zaostalejšia.