Kopyto, Mňouk a stříbrňáci

Kopyto, Mňouk a stříbrňáci https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37924/mid_kopyto-mnouk-a-stribrnaci-Yym-37924.png 4 24 3

Kopyto a Mňouk série

Další příběh žáků Kopyta a Mňouka. Tentokrát trápí celé městečko zjevující se duchové- stříbrňáci. Na tuto záhadu nemůže přijít nikdo jiný než legendární dvojice investigativních hochů.

Amneris
06.07.2023 3 z 5

Příhody žáků Kopyta a Mňouka a moc ráda, ale tenhle sil mi nějak nesedl. Jako by to bylo psané horkou jehlou a ani to nepsal pan Švandrlík. Snad budou další díly zase tak úžasné, na jaké jsem zvyklá :-)

dájavídek
24.05.2023 5 z 5

Bylo to... zajímavý...

koubin007
08.08.2011 3 z 5

Kopyto a Mňouk, tato dvojice tentokrát ne ve zcela povedené formě. Kniha opět vykresluje vtipné dobrodružství jedné nerozlučné dvojice, ale na můj vkus už lehce zabředává do pomyslného moderního bahna. Celý příběh je lehce pokroucený, poutavějších pasáží je poskrovnu. Zde autor jednoznačně sází na kartu nostalgie a všeobecné popularity, kterou mu přinesly legendární tituly dřívějšího data.
Ač Švandrlík patří neochvějně mezi hrstku mých oblíbených autorů, tato kniha si nezaslouží více než tři hvězdy.