Kopyto a Mňouk v jihlavských katakombách

Kopyto a Mňouk v jihlavských katakombách https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19494/bmid_kopyto-a-mnouk-v-jihlavskych-katako-yK1-19494.jpg 4 26 4

Kopyto a Mňouk série

Dobrodružství nerozlučné dvojice kamarádů z Posázaví, tentokrát z jihlavského podzemí. Knížka je vhodná pro starší děti. V Jihlavě existuje neuvěřitelné množství mužstev, hrajících malou kopanou. Ale soutěže jsou ohroženy. Záhadně se ztrácejí fotbalové míče a místní katakomby jsou plné strašidel. Ještě štěstí, že jsou tady Kopyto a Mňouk, kteří se pokusí všemi svými silami přispět k vyřešení všech záhad a nepříjemností. Na závěr jsou přidány dvě drobné povídky.... celý text

Literatura česká

Vydáno: , Madagaskar

DodyF
DodyF
11.01.2024 4 z 5

Přečteno v rámci výzvy, vrátila jsem se do dětství. Kniha už mě tak nebavila, jako dřív, ale stále je to veselé čtení.

dájavídek
dájavídek
11.05.2023 5 z 5

Zajímavá kniha...

zdenek4926
zdenek4926
12.09.2021 4 z 5

Kniha mě příjemně překvapila. Je až, neuvěřitelné jakou má Miloslav Švandrlík fantazii. Přidané povídky z roku 1976 jsou podle mě velice zdařilé, vystupuje v nich Bičiště a hejkal, kteří cestují v čase do minulosti.

Amneris
Amneris
23.01.2021 5 z 5

Příhody žáků Kopyto a Mňouka mám ráda od dětství, bavily mě ilustrace pana Neprakty a hlavně humor pana Švandrlíka je naprosto boží. Ráda se k jeho knihám vracím, je to pohodové a nenáročné čtení pro všechny generace.