Konzument

Sbírka literárních útvarů stejně brutálních, syrových a surových jako texty a hudba, které Michael Gira předváděl se svou skupinou Swans. Kniha je důkazem, že i literatura může fyzicky bolet. Cesta skrze bolest za poznáním temných koutů duše.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31330/konzument-31330.jpg 3.833

The Consumer (1995)

Literatura světová
Vydáno:, Maťa

Šarming

Kniha byla velmi náročná, motala se mi u ní hlava a bývalo mi na zvracení. Je to organické jako obrazy Gigera. Klobouk dolů, že LSD scéna mluvívá tak málo o svých stinných zážitcích.

zdencaaa
12.09.2017

Konzumenta jsem četla v době, kdy jsem o existenci Swans a Michaela Giry neměla ani tušení. Asi právě to zapříčinilo mé nepochopení tohoto díla....těžko říct, snad jen to, že ani po těch letech, kdy jsem jej četla naposledy, nemám stále odvahu se k němu vrátit, natož jej hodnotit.

kitja
07.06.2017

Každej má svý hranice. Subjektivní. Jak jinak. A tohle se dostalo za ty moje. Je to silný, sugestivní a odporný. Výborně napsaný. Ale nedovolil bych si to nikomu doporučit.

Palivo
27.08.2016

Na tohle je i můj mozek krátkej.

Toby
17.02.2016

Konzument mi zlikvidoval iluzorní představu,že svět je nádherné místo a že vše je v pořádku,ale přesto pět za originalitu a neuvěřitelnost toho,co může člověk vymyslet.

pornografie kanibalismus mučení BDSM incest pedofilie

Autor knihy

Michael Gira