Kontrakt

Kontrakt https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396669/bmid_kontrakt-WJG-396669.jpg 4 932 219

Kontrakt série

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Contract , 2016

tittanie
07.04.2024

Tuhle knihu jsem si půjčila omylem. Chtěla jsem si přečíst druhý díl, ale byl to ten první. Až po přečtení, které mi přišlo trochu povědomé jsem si, říkala v čem teda má být rozdíl a přečetla jsem si tady popisy knih. A byla jsem překvapena.
Tyhle knihy moc nečtu vždy mě naštvou, ale tahle kniha ne. Sice mi přišel až moc přeslazený konec, ale nebyla jsem naštvaná, teda až na to, že jsem knihu četla dvakrát.

Nikyna8
19.03.2024 5 z 5

Potřebovala jsem odechovku a tu jsem dostala. Romantická pohádka, mě se moc líbila. Četla se sama vrhám se na druhý díl.

mili.h
18.02.2024 5 z 5

Naivní, nereálné, přeslazené.... prostě pohádka.
Jenže kdo by pohádky nemiloval,že?

A tato si za mě zaslouží 5 hvězd.
Bylo to neotřelé téma a to mě hodně bavilo, obě postavy jsou skvěle vykreslené a moc jsem si je oblíbila. Takze se vrhám na další díl.

Olga8480
16.02.2024 5 z 5

I když jsem díky sériím BAM a ABC věděla jak to s Richardem a Katy dopadne moc se mi líbilo číst jak to vše začalo a co je v životě potkalo.
Pro mě skvělé oddechové čtení.

Ketfl
04.02.2024 4 z 5

Melanie Moreland, naše královna přeslazených romancí, mě ani tentokrát nezklamala. Kniha byla slaďoučká a skvěle se četla. Kdo by nemiloval, když se z chladného a citově nedostupného hlavního hrdiny, stane absolutní miláček? Za mě fajn čtení na jeden, dva večery.

adrianna0305
06.12.2023 2 z 5

Úvod slibný, v polovině už to bylo vleklé a ten konec byl zbytečně dlouhý. Jenom cukrování, až by z toho člověk blil. Novela Baby šéf - odpad. Ten, kdo má děti nad takovou blbostí musel kroutit hlavou, já to nedávala a přečetla tak jednu větu ze stránky.

Misshell1
25.11.2023 4 z 5

Svižný děj, zajímavé dialogy a jedno oko nezůstalo suché. Konec trochu protáhlý, ale autorka to zase vyzdvihla povídkou Baby šéf na konci. Taková milá oddechovka.

KočkomilkaJana
01.09.2023 4 z 5

Kniha na jeden den či noc. Povedená, milá, sladká - vše, co člověk v depce potřebuje. Ale upřímně byla kočka až moc dokonalá a to mne trošku rozladilo.

Sweetie13
16.08.2023 4 z 5

Na začátku a uprostřed se kniha četla sama. Svižný děj, pohodová četba. Jen ten konec byl takový natažený a zbytečně dovysvětlující. Kapitoly "Baby šéf" zase úroveň pozvedly.

Verresa
14.06.2023 5 z 5

Knihu jsem přečetla během chvíle, protože super čtivo utíká pod rukama. Katharine byla nešťastná kvůli chování svého šéfa a, že se choval jako prase. Jak už to bývá, sám určitým způsobem přišel na to, že mu Kate může dát mnohem více a ovlivnit jeho život k lepšímu. Přeslazený konec mi nijak nevadil a autorka mě dostala do děje tak moc až jsem četla poslední stránky.

Lucie.285
01.05.2023 4 z 5

Jedná se o oddechové čtení a to jsem teď přesně potřebovala. Domluvené manželství a hate to love, kombinace, která se mi nikdy neomrzí. Richard se na začátku choval opravdu strašně a bylo hezké sledovat, jak se mění. Někdo může vytknout, že konec byl přeslazený... Tohle je už moje třetí knížka od autorky a ona prostě takto ty konce píše, takže je dobré s tím rovnou počítat. Kniha je čtivá a dialogy byly vtipné, příběh je vyprávěn spíše z pohledu Richarda. Takže pokud někdo hledáte oddechovku k bazénu s nekomplikovaným dějem a máte rádi téma domluveného manželství, tak se Vám kniha bude líbit.

Belgarion
13.04.2023 3 z 5

Začátek brilantní, dialogy vtipné a postavy sympatické. Jasně, hned tušíte, jak to dopadne, ale kdo by to chtěl v tomhle žánru jinak? Říkám si, tohle bude pecka. Pak ale autorka hrdinovi ušmikla koule a obalila je v cukru a mě z toho začalo skřípat mezi zubama (a to sladký fakt můžu). Škoda.

bezzink
28.02.2023 1 z 5

Wtf was that? Omlouvam se vsem plne bodujicim, ale jakoze coze? Co to bylo za nerealnej zvast? Co je komu v nejaky firme do toho, jakej je jeho osobni zivot? To za prvy! Za dalsi uz jsem jenom cekala, kdy ti falesni manzele dostanou nejaky odznacek nebo rovnou medaili za sve vykony pred sefem a spolupracovniky. Libaji se, osahavaji, lezou po sobe a sef souhlasne kyve hlavou a kolegynky se chichotaji? WTF! No a za treti ten rostouci cukrkandl uz jsem nedala. Bohuzel u 32. kapitoly s tim sekam. Nejde to, fakt ne.
Jednu hvezdu za ctivy zacatek.

Karola050716
12.01.2023 3 z 5

První polovina fajn, konec přeslazený, že mi zatrnuly zuby :D

Lee7
12.12.2022 4 z 5

Začátek výborný, prostředek skvělý a děj se četl samo. Až ke konci jsem si uvědomila, že patří k jiné sérii, kterou jsem žrala no někdy akce nedojde hned.. jen konec pro mě trošku vázl, ani nevím proč..

Janulkaxxx
28.11.2022 4 z 5

Knihu jsem ted precetla znova asi po dvou letech a stale me bavila, ikdyz konec byl na muj vkus az moc preslazeny. Kniha je velice dobre napsana, zadne zbytecne myslenky a popisy, cte se moc dobre. Ikdyz ten preslazeny konec me odrazuje od druheho dilu, ten jsem jeste necetla.

Ewe291
28.10.2022 4 z 5

Bolo to celkom mile a zabavne. Kniha mi sice trosicka pripominala inu knihu, ale len troska. Ako oddychovka dobre. Ukazuje sa tu ako sa clovek moze zmenit ak chce. Sice to malo aj trocha rychli dej ale da sa to odpustit

cukrovka
16.10.2022 4 z 5

Čtivá romantická oddechovka. Příběh je vyprávěn více z pohledu Richarda než Katy. Super je bonus v podobě povídky "Baby šéf" v závěru knihy.

zp87
15.09.2022 5 z 5

To byla taková sladká, romantická krása. A i vtipné to bylo. A Richard nebyl zas takový hajzlík, jak o sobě říkal, nebo jak možná na někoho působil, četla jsem už o větších. A zažila jsem větší. I když se choval jak hulvát, aspoň jednal na rovinu a nevešel nikomu bulíky na nos. Takže když to pak pořád opakoval, jaký je zmetek, už jsem musela protáčet oči jak Katy.

První půlka mě bavila asi o něco víc, bylo to takové svižné, svěží, zábavné. Druhá půlka byla těžce romantická, sakra, aj jsem si pobrečela. A teda až neuvěřitelná, no zkrátka pohádková.
Pak nemáme mít my ženy představy o princích na bílých koních...
Líbilo se mi to moc, četla jsem dlouho do noci, zase bych klidně dala 6 hvězd z 5ti... Ale uznávám, že to byla pouze pohádka pro ženy, žádný hluboký příběh.

LucijeT
20.08.2022 5 z 5

Mně se to moc líbilo, ideální oddechovka s dlouhým happy endem, to mam ráda :)

láska pro ženy těhotenství vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley