Kontrakt

Kontrakt https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396669/bmid_kontrakt-WJG-396669.jpg 4 930 219

Kontrakt série

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Contract , 2016

Barunkiss
18.03.2019 5 z 5

Skvělá, velmi čtivá kniha. Oddychovka, kterou jsem přečetla asi za dva dny. Richard se mi na začátku velmi líbil a jeho proměna v ději byla hezky plynulá a perfektně zasazena. Je to snad první kniha, kterou mám doma a je z větší části z mužského pohledu, to se mi opravdu líbilo.
Nicméně, druhá půlka knihy byla až moc přeslazená, neustále “miluji tě” a “miláčku” se objevovalo skoro v každé větě. Konec se sice táhl, ale u mě stále převažují kladné a nadšené emoce :).

barborelka
18.03.2019 4 z 5

Příjemné čtení na víkend ;-) novela Baby šéf už být nemusela....

Erinien
17.03.2019 3 z 5

Typická žánrová záležitost. Oceňuji vývoj hlavního hrdiny. Konec se trochu táhl. U každé kapitoly jsem myslela, že bude už tou poslední a ono stále nic.

Skalara
16.03.2019 5 z 5

Kniha mě opravdu nezklamala, ze začátku jsem se šíleně bavila Asi mi ten začátek přišel o dost lepší než ten konec, ale přečteno jedním dechem. Během jednoho odpoledne celá kniha přečtená, nešlo se od ní odtrhnout. Líbil se mi nápad, že to mělo dobrý konec a ještě krátkou povídku Baby šéf jako pokračování. Hodně lidem v hlavě se honí, jak by to mohlo pokračovat a zde to bylo. Přidává to bonus knize. Jsem ráda, že ji mám v knihovničce a určitě se k ní vrátím. Je to sice červená knihovna, ale napsáno s humorem a velmi dobře. Doporučuji pro všechny dámy.

MiraiYume
16.03.2019 4 z 5

V prvé řadě perfektní námět. Začátek knihy byl tak výborný, že jsem ji jen nerada pouštěla z rukou. Ale pak v ní nastalo pár situací, které mi dojem dost kazily. Cukrování a neustálé se plazení po sobě... no, nevím. Některé scény byly tak sladké, až mě z toho rozbolely zuby a zároveň šíleně kýčovité, stejně tak dialogy. A ten konec (když nepočítám novelu, která mě teda vůbec nechytla a fakt tam nemusela být) byl taky vyloženě až pitomý. Neustálé "miláčku" a "opravdu tě miluji" mě lezlo na nervy. Zlatý Richard z prvních kapitol! To už bylo až moc a proto "jen" čtyři hvězdy. Bylo to trochu trapné. Na druhou stranu, pokud někdo vyloženě hledal sladkobolnou romanci, pak je to jistě ten pravý příběh. Já jen od něj čekala něco víc.
Navzdory výše popsanému kniha obsahovala spoustu super momentů, které mě bavily a dokonce i dojaly. Jak už psal někdo přede mnou, věta: "Vy zřejmě nejste nejostřejší pastelka v krabičce," byla absolutní top. Scény s Penny mě moc bavily a pak dokonce rozplakaly. Bylo to kouzelné, stejně tak i pár dalších momentů. Jen kdyby zbytek toho příběhu nebyl tak přeslazený!

Majuš333
15.03.2019 5 z 5

V prvom rade musím ohodnotiť obal knihy, je naozaj krásny: Kto by tie chlapské ústa nechcel bozkávať???
Táto kniha bola bomba, príbeh bol vtipný a dostala som od neho všetko, čo som očakávala. Veta: "Vy zřejmě nejste nejostřejší pastelka v krabičce, že ne?" ma fakt dostala...
Richard bol arogantný hajzel a niekedy mi pripadal, že má rozdvojenú osobnosť a Katy bola skvelá, ako to všetko znášala. A čo je na tom, že bol koniec presladený? Každý z nás niekedy potrebuje 'obrovskú dávku cukru' :)

havrmoni
15.03.2019 5 z 5

Taková sladká hezká pohádka. Což tenhle žánr je, co si budem povídat. Všechno dobře dopadne, láska jako trám atd.:)) Miluju to, je to krásný relax a když je to dobře napsané, není co řešit. A tohle bylo hezky napsané. Povídka na konci byla milá, takový druhý epilog.

marketa5804
14.03.2019 5 z 5

Za mne super knížka se četla moc hezky. Přečteno rychle vše se my líbilo novela jako konec byla naprosto super moc jsem si knihu uzila. Doufám že budou ještě nějaké knihy od téhle spisovatelky

Elishka31
12.03.2019 4 z 5

Pěkná oddechová romantická knížka, která se velmi dobře četla. A závěrečná novela byla pěkná tečka nakonec :-)

rsyc
11.03.2019 1 z 5

Nic pro muže. První půlka se číst dala, odpovídala ukázce, na jejímž základě jsem si knihu koupil. Mělo to děj i spád, i když trochu vyumělkovanou realitu. Druhou půlku už jsem nečetl. Namátkově vybrané stránky měly všechny stejný obsah. Samé miláčku s nějakým šukáním. Asi to dopadlo sladce :D

astra3
11.03.2019 5 z 5

Krásná romantika. To jsem už dlouho potřebovala. Doufám, že přijdou další.

Knihomolka97
10.03.2019 4 z 5

I když byla kniha pěkná, nemůžu dát plný počet hvězd. Byly tam věci, které mi vadily.
A souhlasím, že ten konec byl až moc přeslazený a bonusová novela by ani být nemusela.

1moniccka
10.03.2019 5 z 5

knížka byla upíná bomba vřele doporučuji. děj byl dobrý mohly ještě do sebe trochu šít aby to mělo takovou větší jiskru.Ale co se mi velmi líbilo byl konec epilog taková tečka se mi hrozně moc zamlouvala

mysanda20
09.03.2019 2 z 5

Jak už tu bylo psáno:Do 70% knihy mě to hrozně bavilo,nemohla jsem se od čtení odtrhnout,ale od doby kdy šel Richard Katy hledat jsem přeskakovala stránky a vůbec mě to nebavilo,bylo to nereálné a moc sladké.a bonusová novela?ta mi teda nic neříká

LilianaFalcon
09.03.2019 3 z 5

Příběh hezký. Bylo fajn, že Richard nebyl zabedněný moc dlouho a že erotiky tam bylo poskrovnu. Ale dialogy byly opravdu špatně napsané, hodně vázly a postavy se v myšlenkách i ve svých projevech strašně opakovaly.

trynitrix
06.03.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila ale mohly do sebe šít déle aby to mělo větší jiskru ale neva jen mi bylo divné jak se tak náhle Richard ta jeho povaha změnila až neuvěřitelné.

janesy
06.03.2019 5 z 5

Joo, dobrý. Richard byl sice ze začátku hajzl a Katharine s ním měla neskutečnou trpělivost, ale bavila jsem se...Konec (bonusová povídka) byl dost cukrkandlový, ale budiž :)

Petra38
05.03.2019 4 z 5

Moc dobra kniha a prijemne plynoucim pribehem. Mam takovy pocit,ze jsem podobny pribeh cetla ale i tak jsem velmi spokojena. Jednu hvezdu beru za to,ze by mi nevadilo, kdyby se kniha "smrskla" na mene stran,obcas mi oci uskakovali na konec stranky hned u zahlavi:-) Rozhodne budu autorku sledovat kvuli novym prirůstkům.

fidáš
05.03.2019 5 z 5

Pěkně se to četlo

Tanya007
04.03.2019 5 z 5

První dvě třetiny byly super, ale ten konec už mě moc nebavil...

láska pro ženy těhotenství vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley