Kontrakt

Kontrakt https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396669/bmid_kontrakt-WJG-396669.jpg 4 932 219

Kontrakt série

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Contract , 2016

pavlinececcka
19.10.2021 5 z 5

Krásný příběh. Měla spád, dobrý děj, akorát konec byl už trošku víc přeslazený, ale to mi nevadilo. Moc se mi ale líbila i tím, že byla skoro celá psaná z mužského pohledu, takových knížek moc není a tuhle i pro to oceňuji :)

EasyReads
05.10.2021 3 z 5

Audiokniha v angličtině:
Vše začalo více než slibně a skvěle jsem se bavila. Jedná se o klasickou 'enemies to lovers', kde vás nemůže nic překvapit, ale bohužel, jak se ukázalo, ani nijak extra nadchnout.
Líbilo se mi, jak se oba hlavní hrdinové pošťuchovali a hádali. Co to trochu kazilo byl fakt, že je Richard ukrutný hňup a někdy až přehnaně zlý. Když nakonec obrátí a uvědomí si svou chybu, je najednou samá omluva a kompliment a vše začne být nehorázně přeslazené.
Navíc tak nesmyslný důvod ke vztahové krizi jsem snad nezažila. Kniha bude vhodnější pro někoho, kdo má rád silně romantické příběhy jen s trochou erotiky.

0197
13.09.2021 5 z 5

Dohodnuté manželství patří mezi téma, které ráda v knize vyhledávám. Tohle byla moje první knížka od autorky a po dočtení Kontraktu jsem si musela objednat její další knihy. Tohle se totiž četlo naprosto samo.

Převažuje tu pohled hl. hrdiny Richarda, což byl parádní krok. Jeho vývoj mě osobně přišel přirozený. Z arogantního, chladného šéfa, který jen chrlí oheň na svou podřízenou, se postupně stává milující chlap. To, že většinu knihy vypráví on tomu hrozně pomohlo. Mohli jsme vidět, co si myslí, co se v něm děje a jak si to všechno uvědomuje. Bylo vidět, jak Richardovi ta nová práce pomohla. Dostal se z nepřátelského prostředí. Měl na blízku Katharine.

Katharine byla čistá a hodná duše. Takových lidí je na světě opravdu pomálu. A co udělala pro Penny? Čeho všeho se vzdala. Setrvávala v práci s takovým tyranem, sama žila po skromnu. Obdivuhodné.
Užívala jsem si chvíle, kdy trénovali, aby spolu působili přirozeně. Jak se postupně sbližovali a jak si Richard na přítomnost Katy u něho doma začal postupně zvykat. Přišlo mu přirozené přijít domů, políbit jí a dát si s ní večeři.

Neměla jsem pocit, že by bylo v ději něco navíc, vše krásně plynulo. Je pravda, že poslední čtvrtina byla taková už dost přeslazená, na druhou stranu proč ne. Prostě se zamiloval :-). Beru to. Povídka baby šéf byla opravdovou třešničkou na dortu. Richard v porodnici, s dítětem na obchodní schůzi. Parádní.

Pitraska
13.09.2021 3 z 5

Začátek mě moc bavil, prostředek ušel, ale posledních 100 stran byla vážně nuda.

DUNIKO
27.08.2021 5 z 5

Prostě super úžasné dokonalé krásné romantické dojemné vtipné žhavé sladké čtení ️️️❤️❤️❤️

KarolínaKájink
22.08.2021 5 z 5

Velmi působivý příběh, děj má spád a čte se to velmi dobře. Krásné oddechové čtení.

Binnie
27.07.2021 5 z 5

Super knížka. Přečetla jsem jedním dechem. Za mě nejlepší kniha celé série (možná spolu s Vanem).

Ana72154
13.07.2021 3 z 5

Začátek vypadal velmi dobře, začetla jsem se. Ovšem za polovinou to bylo takové nijaké, uspěchané, vůbec mě to nebavilo.
Vypadalo to, že autorka chtěla napsat knihu o více než 400 stránkách, jenomže ji bylo řečeno, že děj musí zkrátit a vejít se do požadované počtu stran, proto ten nijaký konec.

suzanne1997
09.07.2021 5 z 5

Sérii kontrakt jsem začala číst až ve chvíli, kdy jsem měla v ruce oba díly. A docela mne mrzí, že si ten druhý prostě nemůžu přečíst hned. Hlavně tedy z toho důvodu, že se v něm objevují postavy z druhé přeložené série autorky Vested Interest, kterou však nemám přečtenou celou a nezbývá mi tedy nic jiného než se pustit do ní a Kontrakt 2 začít číst až poté. Kromě této drobné vady je však první díl více než povedený.
Čtenář si určitě přijde na své. Postavy jsou vykresleny opravdu podrobně a zápletka nenechá čtenářovy oči suchými. Děj postupně graduje a žádná situace se neopakuje dvakrát. Čtenář sice tuší, jak vztah-nevztah hlavních hrdinů dopadne, přesto u některých částí pochybuje. Na příběhu nezklame snad nic, je přiměřeně dlouhý, autorka nenatahuje a dokáže vtáhnout do děje. Hlavní postavy a jejich povahu, hlavně u Katy, si prostě nejde nezamilovat. Příběh krásně vyplní volné odpoledne a příjemně zpestří volný čas.

lihate
26.06.2021 5 z 5

"Myslím, že jsi ztracený. Nepovoluješ sám sobě žádné city. Až to někdy zkusíš, až se někdy s někým sblížíš, určitě zjistíš, že svět je mnohem lepší místo k životu. Láska tě neoslabí. Pravá upřímná láska tě posílí."

Přestože tohle byla moje první kniha této autorky, moc se na její ostatní knihy těším. Musím říct, že nezklamala. Kontrakt se mi moc líbil. Celý příběh, zápletka, emocemi protkaný děj. Všechno to hrálo pro mou krevní skupinu a příjemně se kniha četla, ačkoliv téma je trochu ohrané. Katy jsem si oblíbila, její jemnost, krásu, umění být tu pro všechny. Richard byl z počátku vtipný, jak se stále vztekal, ale i on má své srdce na pravém místě. Líbilo se mi, jak i hrubián a tvrdej muž se rád mazlí a je to miláček. Novela Baby šéf byla taky senzační, zasmála jsem se. Jsem zvědavá na druhý díl.

"Život se skládá z různých okamžiků. Smutných, veselých, dobrých i horších a pak těch skvělých. Všechny pak dohromady tvoří skládačku, a to je váš život. Uchovejte je všechny, hlavně ty skvělé. Pomůžou vám snést ty ostatní."

Sarkak94
19.04.2021 4 z 5

Jelikož jsem jako první četla sérii Vested Interest, kde se Richard taky objevuje (v knížkách Maddox a Reid) tak už tam jsem si ho hodně oblíbila a těšila se na jeho příběh.

Začátek byl hodně nadějní, Richard tam je takový správný „prevít“, škoda že to jeho „prevíctví“ až moc rychle vyprchalo. Ale nijak extra mi to nevadilo, bylo skvělé sledovat tu jeho proměnu. Katy, byla od začátku sympatická. Zvlášť, když přestala být taková ta šedá myška a konečně si nenechala vše od Richarda líbit. Vedlejší postavy byli taky super, rodinu Gavinových si prostě každý zamiluje, hlavně Grahama a Jennu.

Je skvělé, že příběh je převážně vyprávěn z pohledu Richarda. Úseky z pohledu Katy nebyly špatné, ale přišly mi trošku nijaké. Nemůžu si pomoct, ale knížky z pohledu chlapa mě prostě hrozně baví. Celkově se kniha četla rychle a bavila mě.

Super je, že do knihy je přidána povídka Baby šéf, tak je skvělá. U té jsem se snad celou dobu musel smát. A bylo skvělé sledovat Richarda, jak ho může ještě víc změnit dítě

barb_B
23.03.2021 1 z 5

Slibný rozjezd a pak už jen natahované, sladkobolné nesmysly. Škoda...

LilluLong
22.03.2021 5 z 5

Pekny príbeh a dobre napísané

Kristy.Seb
21.03.2021 4 z 5

To, jak vidíš okolní svět, jak jednáš s lidmi, je ovlivněno tím, jak jednali s tebou.

Láska tě neoslabí. Práva upřímná láska tě posílí.

Dobře věci si vždycky zaslouží oslavu s dortem.

Život se skládá z okamžiků. Z různých okamžiků. Smutných, veselých, dobrých i horších a pak těch dobrých. Všechny dohromady pak vytvoří skládačku, a to je váš život. Uschovejte si je všechny - hlavně ty skvělé chvíle. Pomůžou vám snést ty ostatní.

Hezký napsaný příběh, ač téma už je lehce ohrané.

Evule114
20.02.2021 5 z 5

Tenhle příběh mě naprosto bavil, smála jsem se i plakala, pro mě byl hodně emotivní a skvělý, nemohla jsem se od něj odtrhnout... a pravda je, že u erotického románu čekáte hodně lechtivých scén, ale zde jsem se na ně těšila, protože zde bylo více děje, jak sexu, a proto se mi tak skvěle četla :-)

wendy944
18.02.2021 5 z 5

Moc se my libyla je to slaďoučké se fšim co k tomu patří

Nika30
11.02.2021 5 z 5

Zkrocení zlého muže. V podstatě dost ohrané téma ale v podání této spisovatelky velmi čtivé. Lehce se dá do knížky vcítit a plout po jejích vlnách. Erotika spíš až ke konci ale vzhledem k příběhu pochopitelné. Za mě rozhodně fajn.

scarletblue
09.01.2021 3 z 5

(SPOILER) Katy byla od začátku sympatická. Zvlášť, když jste pochopili, proč si všechno nechává líbit. Richard byl debil, alespoň na začátku. Nic víc se k tomu nedá dodat. Tuctové téma.
Autorka nechala nedořešenou jednu věc. Katy od svých pěstounů utekla na ulici, ale proč? Zneužili ji? Mlátili? To jsme se bohužel nedozvěděli, možná v dalším díle.
Bylo to svižné a celkem i dobře napsané. Jako oddechovka super.

Hildasbooks
05.01.2021 3 z 5

Na tuhle knížku jsem se těšila. Základní zápletka je možná trochu klišé, ale mě baví.
Autorka není až tak popisná, což mi v podstatě vyhovuje, protože to dává prostor pro fantazii. Zápletka je vystavěna hezky a jakkoliv je dost nepravděpodobná, nevadí mi to. Když čtu romanci, chci pohádku.
Hlavní hrdina je hned na začátku nesympatický... Jak jen to říct... prostě kretén. Naštěstí k jeho proměně dojde poměrně rychle. Nevím ale, jestli jako kretén nebyl snesitelnější než jako rozplizlý miláček zhruba od 260 stránky. To odporné zvíře se v beránka proměnilo tak rychle, že to skoro vypadalo na kastraci.
Hlavní hrdinka je i bez kontrastu s ústředním mužem velmi křehká. Všichni jí milují, vždycky dělá všechno správně. Přesto, že s ní život krutě zametl, zcela se obětuje pro druhé. Až se zdá, že je bez pudu sebezáchovy. Je až éterický štíhlá, což se hlavnímu hrdinovi nelíbí a chce si jí vykrmit. Malé bezvýznamné plus je jasné :)

Zpočátku mě to opravdu bavilo, zhruba do půlky knihy jsem se nemohla odtrhnout, pak moje pozornost odpadla a ke konci už jsem se musela snažit číst.
Není to špatná kniha. Osobně mi tam asi nejvíc chyběl humor. Erotické scény jsou spíš romantické než lechtivé, což má logiku vzhledem k celému příběhu.
Je to zkrátka jedna velká romantika, až z ní medu odkapává. Asi dávám přednost spíš koření humoru, ale jestli se chcete dojmout, do toho! :)

Gabriela143
12.12.2020 5 z 5

Pekná oddychovka. Veľmi dobre sa číta, ale to všetky knihy od Melanie..

láska pro ženy těhotenství vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley