Kontingenční tabulky a grafy

Kontingenční tabulky a grafy https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287227/kontingencni-tabulky-a-grafy-4l7-287227.jpg 2 1 1

Potřebujete v Excelu zpracovávat velké množství dat? Chcete ovládnout Excel na úrovni, kterou zcela jistě ocení i váš zaměstnavatel? Potřebujete z komplexních tabulek vytvářet a prezentovat rychlé přehledy a grafy? Pomocí tohoto výukového průvodce se naučíte na praktických postupech krok za krokem kontingenční tabulky a grafy naplno využívat, filtrovat a seskupovat v nich data přesně tak, jak to budete zrovna potřebovat. Stanete se z běžného uživatele Excelu expertem. Autor se v knize věnuje mimo jiné následujícím tématům: - Novinky týkající se kontingenčních tabulek v Excelu 2013 - Vytvoření kontingenční tabulky ze seznamu a dalších zdrojů dat - Připojení databáze aplikace Microsoft Access - Podmíněné formátování - Výpočty v kontingenčních tabulkách - Vytváření, úprava a analýza kontingenčních grafů - Úprava relací mezi více tabulkami - Vizualizace pomocí Power View - Dokonalé využití doplňku Power Pivot... celý text

Martin466
13.11.2018 2 z 5

Knize vyloženě chybí cvičení na konkrétním datasetu. Tady jsou data, chci tohle a tohle, až to budeš mít podívej se na stranu xy jestli sedí výsledek. Zmiňované funkce a volby jsou v češtině, z toho jsem nadšený nebyl. Znalosti v excelu mám dejme tomu mírně pokročilé. V knize jsem zjistil jak snadné je dostat do excelu data a kolik toho zvládne v oblasti pivotů sám.
Buď si ty záložky v excelu proklikáte nebo si koupíte knihu a proklikáte si ty záložky potom :)

Autorovy knížky

2013  40%Kontingenční tabulky a grafy

Kniha Kontingenční tabulky a grafy je v