Konec prokrastinace – Jak přestat odkládat a začít žít naplno ekniha

Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Děláte místo důležitých věcí, ve kterých vidíte smysl, něco nepodstatného?

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/215214/konec-prokrastinace-jak-prestat-odkladat-a-zacit-zit-naplno-215214.jpg 4.2752
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno (ekniha)

Kniha Konec prokrastinace – Jak přestat odkládat a začít žít naplno

Mosula

Knihu jsem četla po několika letech znovu a znovu jsem v ní našla spoustu užitečných návodů, jak zatočit se svým největším neduhem.

Morisius

Zajímavá kniha, čtivá. Pár rad k zamyšlení a informace o fungování skupiny lidí. Za mě fajn počtení, žádná přemíra cizích názvů a poznámek pod čarou. Neztrácíte se v textu, jak to většinou u těchto motivačních knih bývá.

TomTomis

Trochu jsem četbu této knihy prokrastinoval:) Odkládal jsem čtení a ploužil se radami. Určitě mají něco do sebe. Jen jedno by to chtělo, pustit se do toho a nenechávat to na někdy. Některé věci se pomalu pokouším uvést v život.

GRUMcz

Na to jak je kniha vychvalovaná, tak mi přijde, že jsou tam pouze základní principy pro zamyšlení, ale vše je jen o tom, že se člověk musí překonat a něco zavést do svého života. Pokud jste opravdu flákač, kniha Vám určitě pomůže, ale pokud se trošku věnujete osobnímu rozvoji a tomu, abyste byli produktivní, kniha Vám přinese pár tipů, ale žádné novinky to nebudou....

andrisek.k

Určitě je potřeba si knihu čas od času znovu přečíst, aby byl člověk stále ve střehu a moc neprokrastinoval.

Adelix

Ten název se mi zprvu moc nezdál (přece prokrastinace = lenost, ne?), ale překvapilo mě to. Nakonec je to super knížka o motivaci a způsobech, jak si dodat chuť něco udělat. Líbí se mi hlavně forma, jakou je napsána - názorné obrázky jsou vtipné (fakt mě dostal ten slon s cigárem :-D ). Osobní vize, stav flow, mikronávyky, jasné. Zaujal mě i Todo-all systém. Může to být dobré pro řízení třeba nějakého projektu, ale nevím, jestli by to za chvíli nebylo těžce nepřehledné + riziko přehlédnutí úkolu s nějakým deadlinem, který se sám jaksi nepřipomene.

Ivča39

Nemám ráda výraz prokrastinace, u mě je to odkládání nepříjemných věcí. Knihu jsem nečetla a ani nemíním číst, u mě to není složitá věc, čím déle věc odkládám, tím déle na ni myslím a zatěžuje mě, je lepší odhodlat se a skočit a vyřešit to a i kdyby to nedopadlo dobře, není to horší než to co do nekonečna odkládám, vydržím to max 48 hodin.

michaela.97

Mě knížka bavila. Četla se hezky, rychle a budu se k ní ráda vracet. Našla jsem v ní několik zajímavých pouček, které bych ráda do budoucna zužitkovala ve svůj prospěch. Zároveň mě i namotivovala a posunula vpřed. Rozhodně doporučuju v ní minimálně občas zalistovat.