Konec prokrastinace – Jak přestat odkládat a začít žít naplno ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Děláte místo důležitých věcí, ve kterých vidíte smysl, něco nepodstatného?

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/215214/konec-prokrastinace-jak-prestat-odkladat-a-zacit-zit-naplno-215214.jpg 4.2752
Žánr
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno (ekniha)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (165)

Kniha Konec prokrastinace – Jak přestat odkládat a začít žít naplno

Přidat komentář
Mosula
02. září

Knihu jsem četla po několika letech znovu a znovu jsem v ní našla spoustu užitečných návodů, jak zatočit se svým největším neduhem.

Morisius
30. července

Zajímavá kniha, čtivá. Pár rad k zamyšlení a informace o fungování skupiny lidí. Za mě fajn počtení, žádná přemíra cizích názvů a poznámek pod čarou. Neztrácíte se v textu, jak to většinou u těchto motivačních knih bývá.

TomTomis
15. července

Trochu jsem četbu této knihy prokrastinoval:) Odkládal jsem čtení a ploužil se radami. Určitě mají něco do sebe. Jen jedno by to chtělo, pustit se do toho a nenechávat to na někdy. Některé věci se pomalu pokouším uvést v život.

GRUMcz
14. července

Na to jak je kniha vychvalovaná, tak mi přijde, že jsou tam pouze základní principy pro zamyšlení, ale vše je jen o tom, že se člověk musí překonat a něco zavést do svého života. Pokud jste opravdu flákač, kniha Vám určitě pomůže, ale pokud se trošku věnujete osobnímu rozvoji a tomu, abyste byli produktivní, kniha Vám přinese pár tipů, ale žádné novinky to nebudou....

andrisek.k
02. června

Určitě je potřeba si knihu čas od času znovu přečíst, aby byl člověk stále ve střehu a moc neprokrastinoval.

Adelix
20. května

Ten název se mi zprvu moc nezdál (přece prokrastinace = lenost, ne?), ale překvapilo mě to. Nakonec je to super knížka o motivaci a způsobech, jak si dodat chuť něco udělat. Líbí se mi hlavně forma, jakou je napsána - názorné obrázky jsou vtipné (fakt mě dostal ten slon s cigárem :-D ). Osobní vize, stav flow, mikronávyky, jasné. Zaujal mě i Todo-all systém. Může to být dobré pro řízení třeba nějakého projektu, ale nevím, jestli by to za chvíli nebylo těžce nepřehledné + riziko přehlédnutí úkolu s nějakým deadlinem, který se sám jaksi nepřipomene.

Ivča39
16. května

Nemám ráda výraz prokrastinace, u mě je to odkládání nepříjemných věcí. Knihu jsem nečetla a ani nemíním číst, u mě to není složitá věc, čím déle věc odkládám, tím déle na ni myslím a zatěžuje mě, je lepší odhodlat se a skočit a vyřešit to a i kdyby to nedopadlo dobře, není to horší než to co do nekonečna odkládám, vydržím to max 48 hodin.

michaela.97
05. května

Mě knížka bavila. Četla se hezky, rychle a budu se k ní ráda vracet. Našla jsem v ní několik zajímavých pouček, které bych ráda do budoucna zužitkovala ve svůj prospěch. Zároveň mě i namotivovala a posunula vpřed. Rozhodně doporučuju v ní minimálně občas zalistovat.