Konec časů medových

Maturita je konečně za nimi... Nadaná Eva se chystá na vysokou, zatímco svůdná a divoká Dáša hodlá uplatnit ve své budoucí kariéře spíš sex-appeal. Samorost Ondra odjíždí do Paříže, kde chce prosadit svůj malířský talent. Ambiciózní Patrik se stává mistrem intrik v soukromí i v pracovním životě..

https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78172/konec-casu-medovych-78172.jpg 418

Kniha Konec časů medových

Ála1968

Byla jsem velice mile překvapená.Dlouho jsem knihu odkládala a nakonec to bylo super.Vůbec jsem to nečekala.

Hakl54
06.11.2018

Román se dobře čte, ale trochu mě vadilo přeskakování z osoby na osobu a vracení se do její minulosti. Měla jsem z toho občas zmatek.

Juliatta
27.09.2013

Váňová v kalhotách, tenhle styl generačních románů mám jednou za čas ráda, ale je třeba to vystřídat. Moc postav, moc jmen a při častějším čtení podobných příběhů, by se mi určitě pletli.

sachista
20.05.2012

Kniha, na niž dodnes nemohu zapomenout, dovolil bych si ji přirovnat k Vieweghově Vybíjené. Kniha nám představuje životní osudy několika postav od maturity až do dospělosti. Četl jsem ji jedním dechem a zanechala ve mně velmi příjemný čtenářský zážitek.