Konaj úspešne, mysli úspešne

Konaj úspešne, mysli úspešne https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287650/bmid_konaj-uspesne-mysli-uspesne-wK1-287650.jpg 4 9 4

Každý človek sa rodí s darom – môže to byť schopnosť riešiť problémy, komunikovať s ľuďmi alebo vlastnoručne vytvoriť niečo krásne – tento dar vám nikdy nikto nevezme. Musíte sa ho pevne chopiť, zveľadiť ho a správne s ním naložiť, používať ho v práci, v manželstve, v spoločenstve, v každej životnej situácii. Vďaka Stevovým jednoduchým radám a praktickým, no inovatívnym zásadám je Konaj úspešne, mysli úspešne vašou mapou na ceste k objaveniu vlastného daru, jeho šľachteniu a k následnej premene vášho života. Objaviť úspech a vytvoriť posolstvo nie je jednoduché. Chce to čas a odvahu. Vďaka tomuto jednoduchému návodu, Stevovmu srdečnému humoru a neobyčajným skúsenostiam dokážete aj vy použiť svoj dar na vytvorenie takého života, aký ste vždy chceli. Kniha Konaj úspešne, mysli úspešne vás bude inšpirovať. Bude vás motivovať. Zmení vám život. Steve Harvey nebol vždy ten rezký moderátor a medzinárodne uznávaný zabávač, ako ho dnes poznáme a milujeme. Roky mu trvalo spoznať svoj dar – jedinečný talent rozosmievať a počúvať ľudí – a ani potom sa nezbavil problémov, istý čas bol dokonca bezdomovcom a žil v aute. Napriek tomu nestratil svoje ciele z dohľadu a vďaka daru a vytrvalosti dosiahol nepredstaviteľný úspech. V knihe Konaj úspešne, mysli úspešne podáva tento dar ďalej, aby vám pomohol uskutočniť vaše sny a vytvoriť vlastné posolstvo.... celý text

Literatura světová , Literatura naučná , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Act Like a Success, Think Like a Success

Dámaskloboukem
26.10.2022 3 z 5

Seberozvojove knihy čtu rada. Tuhle jsem celou nedočetla a vlastně ani nevím proč.
Je jiná než ostatní, asi tím, ze autor opakovaně vzpomíná svou víru v Boha. Na to jsem v tomto typu literatury narazila poprvé.
Mám ve svém okolí minimálně dva lidi, kterým by knížka mohla hodne dat. Teď jen, jak je nenapadne přesvědčit …

janulka1310
25.01.2017 4 z 5

Zase jiný pohled na úspěch od člověka ze zajímavé branže. Ale jako vždy, ty hlavní principy zůstavají neměnné.

michal8359
11.01.2017

Parádní kniha, autor popisuje jak se stal úspěšným a jak na svém úspěchu dále pracuje, skvělý návod jak například pracovat s nástěnkou snů.

Daris
02.10.2016 5 z 5

Dobře se čte a je v ní mnoho inspirací, skvělých myšlenek.

Kniha Konaj úspešne, mysli úspešne je v