Konaj ako dáma, mysli ako muž

Nejestvuje pravdivejšie konštatovanie: muži sú jednoduchí. Najprv si osvojte túto skutočnosť, a potom všetko, čo sa o nás dozviete v tejto knihe, začne zapadať na miesto. Len čo sa s tým vyrovnáte, budete musieť pochopiť zopár základných právd: mužov poháňa to, čím sú, čo robia a koľko zarábajú. Nezáleží na tom, či je muž výkonný riaditeľ, podvodník alebo oboje, všetko, čo robí, sa filtruje cez jeho titul (čím je), ako ten titul získal (čo robí), a odmenu, ktorú dostáva za svoje úsilie (koľko zarába). Tieto tri veci vytvárajú základnú DNA mužnosti – tri výsledky, ktoré musí každý muž dosiahnuť, kým skutočne naplní svoj mužný osud. A kým muž, s ktorým chodíte, máte s ním intímne vzťahy alebo ste zaňho vydatá, nedosiahne svoj cieľ v týchto troch oblastiach, bude priveľmi zaneprázdnený na to, aby sa mohol sústrediť na vás....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95816/konaj-ako-dama-mysli-ako-muz-95816.jpg 3.439
Literatura světová, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Tatran (Bratislava)

Act Like a Lady, Think Like a Man, 2009

Kniha Konaj ako dáma, mysli ako muž

Monike

Neco si z knihy clovek odnese :-)

Mondaika
21. březnaodpad!

Hodnocení 70% wow říkala jsem si to vypada dobre. No popravdě nuda. Porad se mi zdalo, ze jsem cetla to samé... Jen jinak.. Cekala jsem více a nedala mi ani to málo. Takže za me rozhodně ne!!

mariela.elish
04.12.2019

Celkom fajn čítanie. Dozvedela som sa aj čosi nové, ... ale čítala som už aj lepšie "príručky" ;)

RHorse
06.09.2019

Zajímavá knížka, určitě dává spoustu rad, jak se chovat ve vztazích a leccos mi vysvětlila. Teď už to jen aplikovat ;-).

ivana1975
08.10.2017

Toto nie je najlepšia knihu, akú som kedy čítala, toto je najlepšia rada do života, akú som mohla dostať.
Urobila som mnoho chýb vo vzťahoch k mužov, na rande, v rozhovoroch. A až teraz si uvedomujem, že všetko do seba zapadá a Harvey mal pravdu.
Každá žena ktorá si zoberie týchto pár rád k srdcu a začne sa podľa nich v živote riadiť, zabráni v živote mnohým nedorozumeniam a sklamaniam.

jewarix
19.05.2017

Kniha se mi pěkně četla a dozvěděla jsem se z ní i pár nových ingormací. Jediné co mi občas vadilo bylo, že autor stále dokola opakoval některé stejné věci.

fransi
24.04.2016

Od knihy jsem očekávala více.

Mi-šu-le
22.02.2015

No, jako dobrý, ale přečíst jednou asi stačí, některé rady jsou zajímavé a zřejmě budou fungovat, ale mnoho z nich jsem věděla již dávno, trochu mi přišlo, jakoby si autor myslel, že ženy jsou úplně tupé a nevědí o mužích nic. Ale nečetla se mi kniha vůbec špatně, takže tři hvězdičky. Takový malinko lepší průměr.

Faktomluva
Nejbohatší muž v Babylóně
Nejbohatší muž v Babylóně

Steve Harvey
americká, 1957

Kniha Konaj ako dáma, mysli ako muž je v