Konaj ako dáma, mysli ako muž

Nejestvuje pravdivejšie konštatovanie: muži sú jednoduchí. Najprv si osvojte túto skutočnosť, a potom všetko, čo sa o nás dozviete v tejto knihe, začne zapadať na miesto. Len čo sa s tým vyrovnáte, budete musieť pochopiť zopár základných právd: mužov poháňa to, čím sú, čo robia a koľko zarábajú. Nezáleží na tom, či je muž výkonný riaditeľ, podvodník alebo oboje, všetko, čo robí, sa filtruje cez jeho titul (čím je), ako ten titul získal (čo robí), a odmenu, ktorú dostáva za svoje úsilie (koľko zarába). Tieto tri veci vytvárajú základnú DNA mužnosti – tri výsledky, ktoré musí každý muž dosiahnuť, kým skutočne naplní svoj mužný osud. A kým muž, s ktorým chodíte, máte s ním intímne vzťahy alebo ste zaňho vydatá, nedosiahne svoj cieľ v týchto troch oblastiach, bude priveľmi zaneprázdnený na to, aby sa mohol sústrediť na vás....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95816/konaj-ako-dama-mysli-ako-muz-95816.jpg 3.533
Literatura světová, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Tatran (Bratislava)

Act Like a Lady, Think Like a Man, 2009

Kniha Konaj ako dáma, mysli ako muž

RHorse

Zajímavá knížka, určitě dává spoustu rad, jak se chovat ve vztazích a leccos mi vysvětlila. Teď už to jen aplikovat ;-).

ivana1975
08.10.2017

Toto nie je najlepšia knihu, akú som kedy čítala, toto je najlepšia rada do života, akú som mohla dostať.
Urobila som mnoho chýb vo vzťahoch k mužov, na rande, v rozhovoroch. A až teraz si uvedomujem, že všetko do seba zapadá a Harvey mal pravdu.
Každá žena ktorá si zoberie týchto pár rád k srdcu a začne sa podľa nich v živote riadiť, zabráni v živote mnohým nedorozumeniam a sklamaniam.

jewarix
19.05.2017

Kniha se mi pěkně četla a dozvěděla jsem se z ní i pár nových ingormací. Jediné co mi občas vadilo bylo, že autor stále dokola opakoval některé stejné věci.

fransi
24.04.2016

Od knihy jsem očekávala více.

Mi-šu-le
22.02.2015

No, jako dobrý, ale přečíst jednou asi stačí, některé rady jsou zajímavé a zřejmě budou fungovat, ale mnoho z nich jsem věděla již dávno, trochu mi přišlo, jakoby si autor myslel, že ženy jsou úplně tupé a nevědí o mužích nic. Ale nečetla se mi kniha vůbec špatně, takže tři hvězdičky. Takový malinko lepší průměr.

Jingle
18.06.2014

Tak já jsem četla asi něco jiného, než dámy pode mnou. Zábavné, resp. vtipné to nebylo vůbec, kromě toho mě autor neustále vytáčel oslovováním "milá dámo", což, uznávám, může být vina překladu. Nicméně nic objevného v knize tedy rozhodně není (ne že bych to od takové knihy čekala, ale absence humoru to prostě dorazila). Pro mě taková úplně zbytečná kniha. Možná si v tom najde něco ten, kdo má nějakou povztahovou krizi, nevím, nechci to odsoudit úplně, takže z milosti dvě hvězdy.

MissBlack
15.08.2012

Bavila jsem od začátku do konce, zjistila jsem pár zajímavých věci. A vlastně, ono to s těmi muži opravdu není zas tak složité :) Jak už je napsáno v komentáři od Ilalaolala, kapitola o trofeji a kořisti perfektní.

Ilalaolala
07.02.2012

Není nad to, nechat se poučit od odborníka...dozvědět se něco přímo od zdroje (muže) a navíc baviče v jedné osobě. Teorie o ženách - kořisti a trofeje naprosto dokonalá...

Steve Harvey
americká, 1957

Kniha Konaj ako dáma, mysli ako muž je v

Právě čtených1x