Být tvou vyvolenou

Být tvou vyvolenou https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25894/bmid_byt-tvou-vyvolenou-bYV-25894.jpg 4 45 4

Kompas Klub série

Čtveřici gentlemanů už od dětství pojí upřímné přátelství. Jejich jména připomínají světové strany, proto kdysi ve škole založili Kompas klub a oslovují se přezdívkami North, South, East a West. Toto je příběh prvního z nich, Northa. Brendan David Hampton, hrabě z Northamu, je především voják, zvyklý plnit rozkazy. Proto se odhodlaně pouští do pátrání po Zloději gentlemanovi, lupiči, který již delší čas okrádá londýnskou smetánku...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Let Me Be the One , 2002

petraj30
05.07.2021 3 z 5

Ze začátku jsem se musela hodně nutit do čtení. Bylo to pro mě strašně nudné a zdlouhavé. Kromě čtveřice mladých lordů mi tam nebyl nikdo sympatický a nejméně hlavní hrdinka. Tušila jsem, kdo stojí za těmi krádežemi a jak to zasahuje do životů ostatních, ale i přesto jsem to málem vzdala. Ale v půlce nastal zlom. Bylo to akčnější, záživnější a napínavější. Později se dovídáme o utrpení hlavní hrdinky, i o jejím chování a jednání a potom už je příběh jedna radost.
Šlo to pozvolna, ale vyklubal se z toho celkem obstojný román se zajímavou zápletkou (na kterou jsem ale musela chvilku čekat:-))

MAVIS66
28.07.2020 5 z 5

Hezký romantický příběh, se špetkou napětí. Prima pohodové čtení.

havrmoni
15.12.2016 5 z 5

Musím přiznat,že jsem byla hrozně nešťastná z hl.hrdinky. Ale kupodivu mi nekazila zážitek z přiběhu,jako jiné u jiných knih.Spolu s hrdinou jsem často kroutila hlavou nad jejím jednáním. Postupně vycházela najevo příčina jejího chování a odhalování tajemství. Velmi pěkný a čtivý příběh.

Shakespeare
03.05.2012

začíná nová série plná překvapení a lásky a hlavně dobrodružství

19. století historické romance

Jo Goodman
americká, 1953
2009  78%Být tvou vyvolenou
2012  81%Milovat vévodu
2010  82%Všechna má přání
2010  80%Víc nepotřebuji
2012  85%Čas na hřích

Kniha Být tvou vyvolenou je v