Komisař Vrťapka sebrané spisy 3

Náš neohrožený hrdina komisař Vrťapka opět zalovil ve svém detektivním archivu a vy máte jedinečnou příležitost nahlédnout do jeho třetích sebraných spisů. Nutno říci, že ani tentokrát nebude o tajemné a napínavé případy nouze, ba co více, poodhalíme tajemství toho nejpodivnějšího cirkusu na světě, ze kterého záhadně zmizí všichni jeho artisté! Pokud tedy máte dost kuráže a soustředěnou mysl, neváhejte a pusťte se společně s Vrťapkou do luštění, hádání a rébusů. Je nad slunce jasné, že komisař Vrťapka i přes svou odvahu, šikovnost a ryzí charakter nemůže čelit dlouhé řadě zločinců a padouchů sám. Tak vzhůru za případy, ať vám nevychladne stopa!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91666/komisar-vrtapka-sebr-91666.jpg 4.320

Komisař Vrťapka sebrané spisy

Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno, Mladá fronta

Kniha Komisař Vrťapka sebrané spisy 3

anílvapce
15.05.2020

Děti bavilo luštění natolik, že se vždycky nemohly dočkat až budeme číst a luštit další.

Dakarianna
21.08.2016

U této knihy s láskou vzpomínám, kdy jsem listovala celou Mateřídouškou a hledala Vrťapku. Tohle je skutečně nostalgie:)

Sasenkasuska
14.09.2013

Skvělá knížka. Moc mě baví luštit případy a když je plním, nesoustředím se na nic jiného.

MagdalenaHalow
12.04.2013

Je to skvělá knížka stejně jako oba dva další díly, ale musím dát 4 hvězdičky, protože případů bylo míň, než v minulých dílech :D

terkas2001
13.02.2013

Opravdu úžasná kniha plná detektivních případů, které čekají jen na naše vyluštĕní. Úžasná zábava!!! K této knize byl přiložen i plyšový komisař Vrťapka. Opravdu doporučuji tĕm, co mají rádi luštĕní - křížovky, doplňovačky a poznávačky a hlavnĕ detektivní případy!!!