KomiksFest! revue 04

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Robert Crumb, legenda nezávislého komiksu je hlavním hostem již čtvrtého čísla KomiksFEST! revue. To je věnováno především nezávislé americké tvorbě a kromě profilových textů obsahuje samostatné komiksové povídky (Gilbert Shelton, Karl Kerschl, Lance Hansen a Anders Nilsen). U nás zatím málo známou oblast portugalského a mexického komiksu otevírají José Carlos Fernandes a Patricio Betteo s příběhy na pomezí (sur)reality. Domácí scénu zastupují Karel Jerie, Petr Šprachta a v rubrice Skicář také Tomáš Kučerovský. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/151541/komiksfest-revue-04-151541.jpg 43
Série

Komiksfest! 6.

Vydáno
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha KomiksFest! revue 04

Přidat komentář
Ikkju
17.05.2017

Komiks o drobném mužíčkovi, který ulítává (doslovně) na velkých ženských prdelích (pardon, ale jinak to nazvat nejde), jsem asi nechtěl číst, ale jsem rád, že jsem ho četl, i když zrovna nejsem weirdo - lidská fantazie opravdu nezná hranic!

Kapis
26.02.2013

Moc dobré číslo, publicistika zaměřená na comix mi rozšířila kapku obzory. Crumb je dobrý kaňour, trochu Bukowski, trochu Brunetti, odkrývá se bez jakýchkoliv zábran až na kost, ty jeho baby tak torchu pepkonámořníkovské a ty jejich prdele a nohy fakt sexy nejsou, ale myslím, že pro jeho tvorbu jsou zcela typické. Ona i ta kresba je nezaměnitelná. Hodně dobré, klidně bych si od něj v češtině ještě něco dal. Zbytek čísla trochu víc nadprůměrný, za mě spokojenost.

Autoři knihy

Karel Jerie
česká, 1977
Robert Crumb
americká, 1943

Kniha KomiksFest! revue 04 je v

Přečtených3x
Knihotéce2x