Osudná zpráva

Osudná zpráva je pokračování prvního dílu komiksového gamebooku Rytíři z edice Komiks, v němž jsi hrdinou. I tento druhý díl je primárně určen spíše mladším čtenářům, tentokráte budou mít za úkol předat zprávu od krále hraběti z Nakašu. Po cestě ale budou muset čelit mnoha nástrahám a zažijí spoustu dobrodružství. Série Komiks, v němž jsi hrdinou v sobě spojuje komiksové zpracování s gamebookem, je tedy na jen na hráčích, kterou cestou se v příběhu vydají a příběh je tak košatý a s mnoha konci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462016/big_rytiri-osudna-zprava-Vqb-462016.jpg 4.76

Kniha Osudná zpráva

P.owl
22.10.2021

Další komiksový gamebook je tu! Hrál jsem za všechny postavy, které jsem si přenesl z předchozí knihy. Jen škoda, že nám zmizelo charisma, ale zase na druhou stranu přibylo sbírání zkušenosti a levelování, plus některé předvolené schopnosti.
Knihu jsem prošel celkem 3x za každou postavu a pak jsem porovnával s jakými čísly vlastností jsem skončil. U některých hádanek jsem se opravdu zapotil a pochybuji, že by je zvládlo vyřešit dítě...muselo by být asi jedině geniální :D Oceňuji i vedlejší úkoly, s pěknou odměnou!
Souboje mají originální mechanismus a zhruba od půlky knížky, když posbíráte dobré vybavení, jste takřka nesmrtelní.
Moc se těším na další díl, tak snad brzy! ;-)
Příběh a atmosféra - 8/10, Obtížnost - 8/10

ocena
23.01.2021

Víc úkolů, bojů a hlavolamů, tedy náročnější. Každopádně lepší než první díl.