Komik se smutnýma očima - Tajemství života a nevyjasněné smrti Jiřího Hrzána

Komik se smutnýma očima - Tajemství života a nevyjasněné smrti Jiřího Hrzána https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114773/komik-se-smutnyma-ocima-tajemstvi-zivota-a-nevyjasnene-smrti-jiriho-hrzana-114773.jpg 4 15 3

vlkcz
21.07.2022 4 z 5

Milé vzpomínání na výjimečného herce. Psané s pietou, respektem k památce i pozůstalým a s nezastíraným obdivem.
Na mnoha místech se člověk směje, občas mu přeběhne mráz po zádech a konec je převážně smutný. V tom, jak normalizační režim tohoto nespoutaného muže semlel.

Hartlik
12.02.2020 4 z 5

Životopis sestavený s pomocí rodinných příslušníků a profesních kolegů. Rád jsem se dozvěděl něco bližšího o našem úžasném herci.

hopla
25.08.2015 4 z 5

Na to, jaký byl JH divoch, je tato kniha celkem poklidné čtení. Ale to není na závadu, ale spíš ke cti . Herec jeho kvalit by si nezasloužil senzační odhalování svých skandálů ve stylu dnešních komerčních autorů. I tak není přitom v knize nouze o barvité historky, které navíc ukazují, jak frustrující bylo pro JH přežívat v režimu, který likvidoval vše vyčnívající z průměru...

Autorovy knížky

2014  75%Jiří Hrzán

Kniha Komik se smutnýma očima - Tajemství života a nevyjasněné smrti Jiřího Hrzána je v