Komando plukovníka Brenta

Komando plukovníka Brenta https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24309/komando-plukovnika-brenta-24309.jpg 5 71 9

Vzrušující dobrodružství skupiny příslušníků britské tajné služby, jejíž členové bojují proti nacismu. Ve vodách Indického oceánu se odvážní muži střetávají s Japonci, ale i s nástrahami přírody, aby nakonec mohli splnit náročný úkol, jímž bylo zničení japonských vojenských i obchodních lodí, kotvících v Singapuru.

vvikingg
25.01.2022 5 z 5

od Běhounka jedna z nejlepších knih

kokrokr
28.08.2020 3 z 5

Jednoduchý dobrodružný příběh z druhé svět. války inspirovaný akcemi commandos. Běhounek napsal řadu lepších knih, tahle je naprosto průměrná. Nejedná se o literaturu faktu, jde o vyfabulovaný román pro mládež.

Pavel83
17.08.2020 5 z 5

Skvělá válečná kniha plná dobrodružství.

StarPopcorn
29.04.2020 5 z 5

Super kniha, jedna z těch co byste si měli přečíst, pokud se zajímáte o tajné akce za
2. světové války.

Shrek2014
08.06.2017 5 z 5

Klukovská dobrodružná... má spád, drama :o)

WeeWar
29.09.2016 5 z 5

Perfektní námořničina, príma žůžo dobrodrůžo.

PS: Znalost plovoucí kotvy udělala nejednou na kapitána pronajaté jachty dojem, byť si vůbec nejsem vědom, že by tím zařízením ta která loď byla vybavena. Třeba to také četli:)

kacaabba
17.09.2016 5 z 5

Výborná dorodružná kniha z časů 2. sv. války v oblasti Indického oceánu.

svickop
25.03.2015 5 z 5

Kniha mého dospívání :-D a kterou si rád přečtu i dnes. Je to svižné čtení plné nástrah, dobrodružství a hlavně kamarádství.

Kykx
16.03.2014 5 z 5

Jedna z 10 ti nejlepších knih co jsem četl. Úžasný dobrodružství, velice čtivé a poutavé. Vřele doporučuju