Kolik váží sněhová vločka a jiné příběhy

Kolik váží sněhová vločka a jiné příběhy

Příběhy, anekdoty, legendy, bajky, minutové romány - všechny tyto krátké literární útvary použije B. Cavanaugh k jedinému cíli: aby dojal, potěšil a povzbudil svého čtenáře. „Kolik váží sněhová vločka“ je již třetí knížkou autorových malých zamyšlení a potěšení. Jsou tak malé, že se dají číst třeba ráno na cestě autobusem do práce nebo do školy. Jsou však tak milé, že vydrží na celý den. "Kolik váží sněhová vločka" je už třetí Cavanaughovou knihou, kterou Karmelitánské nakladatelství vydává. Loni se setkala s živým zájmem čtenářů kniha Kup si los, před dvěma lety pak celou sérii už svým názvem předznamenala knížka Malé příběhy. V nich se také Cavanaugh hlásí k jinému autorovi krátkých a vtipných vyprávění - k populárnímu Robertu Fulghumovi. Jistá podobnost vtipných a dojemných příběhů z pera obou spisovatelů přitom rozhodně není náhodná.....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127822/kolik-vazi-snehova-vlocka-a-jine-pribehy-127822.jpg 52

Fresh packet of sower’s seeds: third planting

Literatura světová, Povídky
Vydáno:, Karmelitánské nakladatelství

martunka
18.04.2016

Po přečtení mě napadá jedno slovo - perfektní! Kniha je určitě vhodná pro každého, kdo hledá něco k zamyšlení. A jako bonus, kniha vyvolá i úsměv a to je přece dnes potřeba.

Bůh a člověk víra křesťanský život duchovní život životní moudrost úspěch osobnosti

Brian Cavanaugh

Brian Cavanaugh