Koktejl štěstí

Koktejl štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379305/bmid_koktejl-stesti-pFS-379305.jpg 4 13 7

Proměňte sny v realitu a najděte své štěstí. Jak na to, vám poradí moderátorka a motivační koučka Iva Lecká. Lidé většinou celý život jen sní, ale nikdy svá přání nedotáhnou do konce. Přitom je to snadné. Jak začít? Co udělat a co naopak nedělat? Populární česká moderátorka a motivační koučka vám prozradí, jak se stát barmanem svého života a namíchat si koktejl, který vám bude opravdu chutnat. Spolu s ní se o svůj recept na štěstí podělí i řada známých osobností – Dagmar Pecková, Dana Batulková, Jarmila Klímová nebo Radkin Honzák.... celý text

DreamerX9
16.02.2020 3 z 5

Ačkoliv mi kniha nedala nic nového byla inspirativní. Líbí se mi myšlenka koktejlu štěstí a také citáty. Věřím, že pro některé lidi může být dobrým návodem pro nový začátek pro mě to bylo příjemné počtení :)

claudiavas89
22.01.2020 5 z 5

pár kroku ke štesti, : žit v pritomnosti, dělat si cile a plnit sny , byt vděčny

Aghatte
30.07.2019 5 z 5

Kniha je plná rozumů o štěstí, o všem, co už víme, co známe a co jsme slyšeli tolikrát... První dojem.
Druhý dojem je hlubší, zasáhne a nepustí. Vypočítejme si, co všechno máme, a.... už nic dál nemusím vědět. Nic víc nechci.
Pohladím své krásné, zdravé, chytré, spokojené děti, které jsou hodné a veselé. Nikdo mě nebije, venku se nic neděje, pro jídlo jdu do krámu, nikdo nestřílí, těším se do práce, mám práci, mám peníze, nemám auto, ničeho se nemusím bát... Chápete? O tom to je. Celá kniha, celý život, celé to naše štěstí.
Jen dnes, teď a tady.
Co bylo, nezměním, co bude, nevím.
Jedu vlakem, čtu knihu o štěstí, nic mě nebolí, netrápí, netísní, nepálí... Jsem šťastná.
A Vy?

barakara
29.05.2019 4 z 5

Kniha se věnuje tomu, jak se stát šťastnějšími, jak najít štěstí i v úplných maličkostech. Nabízí nejrůznější techniky. Spoustu z nich jsem již znala, ale vždy je lepší slyšet jednu informaci z více směrů. Jde o (ne)náročné čtení, záleží jen na přístupu čtenáře.

Daris
18.05.2019 5 z 5

Moc hezky se čte. Kniha ukazuje, na čem záleží a jak být opravdu šťastný hned a pořád.

clare01
20.02.2019 2 z 5

Není to špatná knížka, ale nic zázračného od ní nečekejte. Některé myšlenky jsou inspirativní, někdy si autorka hodně protiřečí. Jsou určitě daleko lepší knihy o štěstí a celkově o seberozvoji. Tato je spíš taková oddechovka, které nahrává krásně zpracovaná obálka a grafika.

kukuskaman
19.08.2018 5 z 5

Tuto knihu ani autorku jsem vůbec neznala. V knihkupectví se mi hrozně zalíbil ten obal a celkově ilustrace, takže jsem ji musela mít. Je nádherná nejen obálka, ale i text. I když trochu náročnější a těžší kniha na čtení a pochopení, dávám 5 hvězdiček. Zabývá se různými tématy, které mne opravdu zajímají.

Iva Lecká
česká, 1979