Koktejl pro tři

Tři mondénní a úspěšné ženy, jež pracují v rychlém a hektickém světě časopisu, se pravidelně jednou za měsíc setkávají v oblíbeném baru, aby si poklábosily o tom, jak jde život, nad sklenicí koktejlu. ROXANNE: okouzlující, sebevědomá zahraniční korespondentka; doufá, že její utajovaný milenec, s nímž má už šest let vztah, jednoho dne odejde od své ženy a ožení se s ní. MAGGIE: oblíbená šéfredaktorka časopisu, schopná a výkonná až do chvíle, kdy narazí na problém, s nímž se těžko vypořádává mateřství. CANDICE: investigativní novinářka, upřímná a dobrosrdečná až do chvíle, kdy se před ní vynoří duch její minulosti a málem jí obrátí život v trosky. Náhodné setkání v koktejlovém baru spustí nečekanou lavinu událostí, která převrátí životy všech zúčastněných vzhůru nohama a téměř zničí jejich přátelství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41830/koktejl-pro-tri-41830.jpg 3.346

Cockails for three (2007)

Vydáno:, Noxi

Misha11
05.02.2015

Škoda že v ní nebylo více děje. Trocha vtipu a docela průhledný vývoj, mohlo to být lepší, ale není to žádný bestseller, dobrý oddech.

seiwaa
08.08.2013

Slova jako "rozeštkala" v kombinaci s hovorovými výrazy protagonistek "trhají oči"! Celkově poměrně velká fraška, ale ve volné chvíli člověk přečte raz dva.. Dějově však o ničem - celý příběh je průhledný a celkově nezajímavý.

vikaa
31.07.2013

Podle komentářů jsem nečekala nic světoborného a byla jsem příjemně překvapená:-) . Super čtení k vodě.

Marčullkas
24.07.2013

Oddechové četba od Sophie :)

Charmedka
19.04.2012

Knížky od Sophie miluju,jsou oddechové,ale především vtipné. To bohužel tato knížka nebyla.

-Lenicka-
15.07.2011

Tak musím říct, že bych od této knihy také čekala trochu více děje .. hned ze začátku je vám jasné, jak to vesměs všechno dopadne =) Ale četla se mi docela dobře, tak jsem se rozhodla pro 4 hvězdičky a navíc je od Sophie =)