Koktejl pro tři

Koktejl pro tři https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41830/koktejl-pro-tri-41830.jpg 3 55 7

Tři mondénní a úspěšné ženy, jež pracují v rychlém a hektickém světě časopisu, se pravidelně jednou za měsíc setkávají v oblíbeném baru, aby si poklábosily o tom, jak jde život, nad sklenicí koktejlu. ROXANNE: okouzlující, sebevědomá zahraniční korespondentka; doufá, že její utajovaný milenec, s nímž má už šest let vztah, jednoho dne odejde od své ženy a ožení se s ní. MAGGIE: oblíbená šéfredaktorka časopisu, schopná a výkonná až do chvíle, kdy narazí na problém, s nímž se těžko vypořádává mateřství. CANDICE: investigativní novinářka, upřímná a dobrosrdečná až do chvíle, kdy se před ní vynoří duch její minulosti a málem jí obrátí život v trosky. Náhodné setkání v koktejlovém baru spustí nečekanou lavinu událostí, která převrátí životy všech zúčastněných vzhůru nohama a téměř zničí jejich přátelství.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Noxi

Cockails for three , 2007

Jájinka
Jájinka
22.11.2020 3 z 5

Knihy S. Kinselly vydané pod jejím vlastním jménem jsou nuda...Žádné ztřeštěné hrdinky, žádný vtip a nadsázka jako např. u "shopaholiků" i dalších. Takže průměr.

Misha11
Misha11
05.02.2015 2 z 5

Škoda že v ní nebylo více děje. Trocha vtipu a docela průhledný vývoj, mohlo to být lepší, ale není to žádný bestseller, dobrý oddech.

seiwaa
seiwaa
08.08.2013 2 z 5

Slova jako "rozeštkala" v kombinaci s hovorovými výrazy protagonistek "trhají oči"! Celkově poměrně velká fraška, ale ve volné chvíli člověk přečte raz dva.. Dějově však o ničem - celý příběh je průhledný a celkově nezajímavý.

vikaa
vikaa
31.07.2013 4 z 5

Podle komentářů jsem nečekala nic světoborného a byla jsem příjemně překvapená:-) . Super čtení k vodě.

Marčullkas
Marčullkas
24.07.2013 3 z 5

Oddechové četba od Sophie :)

Charmedka
Charmedka
19.04.2012 3 z 5

Knížky od Sophie miluju,jsou oddechové,ale především vtipné. To bohužel tato knížka nebyla.

-Lenicka-
-Lenicka-
15.07.2011 4 z 5

Tak musím říct, že bych od této knihy také čekala trochu více děje .. hned ze začátku je vám jasné, jak to vesměs všechno dopadne =) Ale četla se mi docela dobře, tak jsem se rozhodla pro 4 hvězdičky a navíc je od Sophie =)

Kniha Koktejl pro tři je v