Kocourek se vrací

Kocourek se vrací https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136918/bmid_kocourek-se-vraci-aT5-136918.jpg 5 47 13

Kniha pro předškolní a mladší školní děti vypráví příběh kocourka, který neposlechl maminku a vydal se za dobrodružstvím. V lese se setkává s nebezpečím, ale potká také kamarády, kteří mu pomohou najít cestu domů. Kniha je metaforou lidského hledání. Ukazuje, že přestože člověk udělá chybu, která s sebou nese důsledky, existuje naděje na nalezení cesty zpět.... celý text

Susán888
07.03.2024 5 z 5

Moc hezký příběh o malém kocourkovi. Nenásilně kocourek zjistí, jak je dobré poslouchat maminku. A navíc má kniha nádherné ilustrace.

ladyfromskye
03.12.2022 5 z 5

Jedna z nejkrásnějších dětských knížek, jakou jsem kdy četla. Něžný příběh o zatoulaném koťátku je doplněný nádhernými ilustracemi. Čtení si budou užívat děti i dospělí. Takhle by měly knihy pro děti vypadat!

Zlatinka.Emilly
01.01.2022 5 z 5

Moc krásná knížečka s půvabnými obrázky. Určitě se k této knížce budeme vracet.

Juss-Berry
05.09.2021 5 z 5

Je to kniha na které se rozečítají i děti ve 3. nebo 4,třídě, kterým čtení nic neříká. Máte-li doma problémy, zkuste tuto knihu s jemným příběhem o tom, že doma je doma a když je doma nějaká povinnost, měla by se plnit.

oluskace
24.01.2021 5 z 5

Nádherné ilustrace a příběh syna hodně zaujal. Rozhodně budeme číst častěji

Laurinka1000
05.07.2020 5 z 5

Nádherná kniha

TheAndreaika92
02.07.2020 5 z 5

Neuvěřitelně milá knížka s krásnými obrázky.

Zlatinka.Emilly
31.03.2019 5 z 5

ČTENÍ S REBEČKOU: Pro děti velice poutavý příběh o zatoulaném kocourkovi. Děti si uvědomí, kam vede neposlušnost a že i z toho je cesta ven. Kocourek nalezl spoustu kamarádů ochotných pomoci mu a vlastně o tom tahle knížka je. O odpuštění a pomoci druhým. Navíc je doplněna na každé dvojstránce roztomilým obrázkem.

Hebrey
16.12.2018 5 z 5

Dcerka si knížku půjčila v knihovně hlavně proto, že je o koťátku. Název napovídal, že to bude takový klasický příběh pro děti o koťátku, které se ztratí a šťastně se nakonec vrátí. Tak to také je, ale na "obyčejném" a očekávatelném příběhu postavila autorka jednoduchým i malému dítěti srozumitelným způsobem ponaučení doplněné biblickými verši. Za mne 5 hvězdiček.

petshopačka
13.07.2018 4 z 5

Kocourek Mourek je zvědavý a vydá se do lesa, kde zabloudí. Zvířátka mu pomůžou vrátit se za maminkou na statek. Moc se mi líbily obrázky.

Leenah
01.01.2018 5 z 5

Úžasná dětská knížka, spíš ale pro trošku větší děti (u menších jsem musela přečíst na jeden zátah, aby se o ztraceného kocourka nebály). Ale krásné poselství i ilustrace.

Kopretina
04.05.2017 5 z 5

Devítiletý syn s nadšením přečetl sám a celé mi to odvyprávěl. Čtyřleté dcerce jsem knížku přečetla, moc se jí líbila, návštěvě vyprávěla příběh kocourka a hlavně ukázala obrázky, kterých je v knize mnoho krásných.

HanKasp
15.01.2017 5 z 5

Příběh malého kocourka od jeho narození po získávání prvních dovedností. V knize vystupují další zvířátka, například srnka, koloušek, sova, liška a veverka. Kocourek získává přátele, kteří mu pomáhají najít ztracenou cestu domů.

Knížka je vhodná pro malé čtenáře, neboť není rozsáhlá a písmenka jsou také větší. Kniha je plná krásných ilustrací.