Velká kniha kocoura Vavřince

Velká kniha kocoura Vavřince https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313076/bmid_velka-kniha-kocoura-vavrince-QYp-313076.jpg 5 15 4

Oslava 75. výročí. V lednu 2017 bude kocouru Vavřincovi 50 let a my jsme se společně s autory rozhodli pro reedici souborného vydání. Kocour Vavřinec spolu s kamarády - rozmazlenou psí holčičkou Otylkou, nerudným kozlíkem Spytihněvem a prasátkem-snílkem Mojmírem - prožívají celou řadu napínavých i veselých dobrodružství. Když chtějí něco umět nebo dokázat, musí se to napřed naučit. Když chtějí být silní a otužilí a stateční, musí cvičit a sportovat. Ale to všechno se dozvíte z knížky, která je souborným vydáním těch nejlepších příběhů Vavřince a jeho přátel, ale i dalších zvířátek…... celý text

denib
21.04.2023 3 z 5

Jsou to hezké, roztomilé, kraťoučké příběhy pro děti. Někdy vtipné :-) Jen po chvíli trochu moc výchovné. Ráda jsem si zavzpomínala.

Josh
16.04.2020 5 z 5

Skvělý nápad vydat všechny příběhy Kocoura Vavřince. Kniha pro pravnoučata, vnoučata, děti, rodiče, prarodiče:o))

Fillipa
02.10.2016

Za vydání této knihy jsem nesmírně vděčná. Milovala jsem původní sérii z dětství natolik, že jsem ji koupila pro svou tehdy ještě nenarozenou vnučku, abych jí svoje výtisky nemusela půjčovat :-)

zuzi1162
07.06.2015 5 z 5

Dětský komiks. Ideální pro první čtení, krásné obrázky a hlvně žádný americký styl.

kočky komiksy zvířátka komiksy pro děti české komiksy

Autoři knihy

Dagmar Lhotová