Kocour, pes a strejda Mudra

Kocour, pes a strejda Mudra https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140548/bmid_kocour-pes-a-strejda-mudra-vd5-140548.jpg 5 16 7

Pohádkové vyprávění o přátelství malého chlapce, psa a kočky. Pro čtenáře od 6 let.

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Дядя Федор, пес и кот , 1973

pepap
04.11.2023 5 z 5

Perfektní knížka, četla nám ji máma jako malým, zlepší mi náladu, jen mi na ni padne zrak v knihovně. Scénka s mluvící strakou a pošťákem Pecínkem, co nese Mateřídoušku, mě spolehlivě rozesměje kdykoliv.

MatBla
03.03.2023 5 z 5

Moje srdcovka z dětství - ťuk, ťuk, kdo tam? To jsem já pošťák Pecínek, nesu Mateřídoušku... no, rozesmálo mě to stejně jako kdysi:)

angelak
14.07.2020 5 z 5

Stará knížka -ale skvělá - všichni jsme se nasmáli - doporučji předčítat nahlas ...

Uroborus
11.03.2018 5 z 5

Pamätám si, že túto knižku som dostal ako chlapec na MDD, od mamky. Sestra mi tú novinku zreferovala vonku, pred kamarátmi a ja som sa strašne hanbil pre ten jej názov. Kamaráti sa totižto uškŕňali. Ustál som to, vyrastal som s ňou a je stále v mojej knižnici :)

zalabak5604
07.07.2015

Pro mne je to kultovní kniha. Zřejmě díky tomu, že autor je z ruska unikla cenzuře.

Dubaak
13.02.2015 5 z 5

Stokrát dokola čtená a ještě lepší nahlas předčítaná. Četli jsme si ji s bráchama a smáli se až slzeli. Dnes to samé zažívám, když ji čtu dcerce. Baví mě, že stejné věci fungují na ni,jako tehdy fungovaly na nás. Jen je to trochu divočina před spaním, ještě půl hodiny si pak pod peřinou opakuje scénku se strakou, chechtá se a ne a ne usnout.

poetree
22.06.2013 5 z 5

tahle pohádková kniha mne fakt bavila a pobavila, doporučuji (traktor, který jezdí na potraviny a zastavuje se, když se někde pečou koblihy, lovecký pes, který chce být myslivcem, domácí slunce pro teplo v zimě.. a tak :-)

1978  94%Kocour, pes a strejda Mudra
1983  86%Prázdniny s babou Jagou