Svět podle Boba

Svět podle Boba https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243589/mid_svet-podle-boba-9f1-243589.jpg 5 244 69

Kocour Bob série

Nová dobrodružství nezvyklé dvojice. Pokračování úspěšného titulu Kocour Bob. Autor doplňuje další příhody a zážitky a vypráví, jak mu nečekaná popularita proměnila život – a to nejen pozitivně. V závěru líčí, jak probíhalo vydání jeho první knihy, která měla v Anglii nesmírný úspěch – dlouhé fronty na autogramiádách, zájem médií. Pro autora to znamenalo i finanční soběstačnost a zároveň usmíření a obnovení kontaktů s rodiči. Pěkná a upřímná kniha o přátelství mezi mužem a kocourem, podaná bez přehnaného sentimentu.... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Příběhy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The world according to Bob , 2014

eNRek
02.01.2016 5 z 5

Perfektní :)

Káča Máča
30.12.2015 5 z 5

Moc pěkné pokračování o Bobovi a Jamesovi. Doufala jsem, že bude nějaký další díl, protože jsem jejich "fanynka" :) a ohromuje mě, jak James dokázal změnit svůj život díky tomu, že mu do života vstoupil kocour. Rozhodně je to inspirativní a zajímavá dvojice.

monika6772
26.12.2015 5 z 5

opět přečteno během jednoho večera,pro mě jako milovnici koček má tato kniha určitě místo v knihovně i srdci,krásné čtení...

Jirinamac
20.11.2015 5 z 5

Je vidět, že zvířata léčí duši. Nejen, že zvířata potřebují nás, ale hlavně člověk potřebuje zvíře. Moc hezky napsaná knížka, klidně by mohlo být další pokračování. Kočky jsou chytré.

rarášek
01.11.2015 5 z 5

Další krásné pokračování kocoura Boba a jeho přítele Jamese. Hodně jsem se nasmála při jeho příhodách s Bobem. James je moc šťastný, že ho má :)

wooloong
23.10.2015 5 z 5

Příjemná knížka, která má pro mě jako milovníka koček přidanou hodnotu.

Jekysek
19.09.2015 5 z 5

Stejně povedené, jako první díl.
Jamesův styl vyprávění mi hrozně sedí, je prostý, bez nějakých příkras, a přece plný pokory. Nijak se nesnaží čtenáře ušetřit kruté reality ulice, nevraživosti a škodolibosti lidí kolem.
Z celé knihy na mě působí jeho vděk za pomoc druhých, za Bobovu přítomnost. A stejně tak je znát, jak moc je hrdý na to, že se dokázal dostat ze závislosti a stát se soběstačným.
Krásné pokračování života neobvyklých přátel, kteří se navzájem zachránili.

inganga
30.07.2015 5 z 5

Je to kniha pro ty, kteří mají rádi kočky a nebo pro ty, kteří se snaží ze dna společnosti vydrápat zase nahoru. V prvním případě proto, že si namísto Boba představují svého kočičího miláčka a v druhém případě proto, že je vidět, že cesta nahoru je možná.

st.me
08.06.2015

Četla jsem v originále hned po tom co jsem si přečetla Street cat named Bob. I tahle knížka se četla sama. James vypráví stylem jaký je mu vlastní. Nečekejte literální veledílo, ale jednoduše psané příběhy.
Zpříjemnila mi chvíle. Má své stálé místo v mé knihovně i srdci.