Kočka v rouše vlčím

Všetečná manhattanská herečka a krásná kočičí chůva Alice Nestleton je znovu povolána do akce. Policisté z New York City ji zapojí do případu, když se ocitnou ve slepé uličce - rutinní vyšetřování vraždy odhalí sérii stop, jež by mohly souviset s patnáct let starými neobjasněnými vraždami, které nesou jisté společně znaky: sériový vrah, jehož oběťmi jsou majitelé koček, zahání vyděšené mazlíčky a nechává na místě činu myš jako poznávací znamení. To Alice stačí, aby se vydala po horké stopě... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/82056/kocka-v-rouse-vlcim-82056.jpg 3.116

Alice Nestleton (3.)

A Cat in Wolf's Clothing (1991)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Kočka v rouše vlčím

konicekbily

Jednodenní, možná jenom odpolední, jednohubka - nenáročná detektivní novela s nedokonalou zápletkou. Konec to vylepšil, ale ne moc. Pouze na dovolenou - jinak ne.

TaLu
25.07.2017

Knihu jsem přečetla do čtenářské výzvy - kniha začíná otázkou. Jde o nepravděpodobný příběh, což by mi nevadilo, ale obsahuje krkolomné zvraty ve větách. Hlavní postavy jednají nahodile a celé to vyprávění působí šedivým dojmem klouzajícím po povrchu života. Nemohla jsem se dočkat konce, ne abych věděla jak to dopadne, ale abych měla knihu již přečtenu. Ale za rozuzlení jsem nakonec hvězdičku v hodnocení zvedla. V něm bylo celkem zajímavé vyvrcholení záhady.

Mr.JaroCZ
24.07.2017

Postarší herečka a všetečná detektivka nápadně připomíná slečnu Marplovou v novějším, rádoby modernějším kočičím hávu.
Jako odpočinková kniha na jeden den u vody dobrý, takže za tři...

kika 13
16.05.2015

Vtipně psaný detektivní příběh.

bbara155
28.06.2013

Dost nepravděpodobná zápletka, jako by autorka dostala zadání - napiš nějakou kočičí krimi! A tak nějakou napsala a za moc to nestojí. Další knihy ze série určitě číst nebudu.

Rou
20.02.2013

Zápletka i závěr se mi líbily, ale dalo se jít do větší hloubky, vše detailněji popsat, takhle mi to přišlo jako jen výtah z knihy.

kattyV
15.02.2013

Knihu můžete přečíst za jeden večer, ale žádná zvláštní sláva. Plus je, že se to dobře čte, mínus, že je to celé vlastně o ničem.

Lydia Adamson

Lydia Adamson
americká, 1936

všechny knihy autora

Kniha Kočka v rouše vlčím je: