Kočka: dopadne vždy na všechny čtyři?

Kočka: dopadne vždy na všechny čtyři? https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47279/kocka-dopadne-vzdy-n-47279.jpg 4 12 3

Je moje kočka šílená? Kéž by to bylo tak jednoduché! Vaše kočka je nejspíš úplně normální – v kočičím slova smyslu. Vaše chytrá kočička vás má velice dobře přečtené (koneckonců na vás upřeně civí, když jste na záchodě). Ale jak dobře ji znáte vy? Po přečtení Kočka: dopadne vždy na všechny čtyři? budete vědět, proč se o nás kočky otírají, jak správně držet kočku v náručí, jak dokážou kočky vyskočit na kuchyňskou linku, aniž by potřebovaly sebemenší rozběh, a proč nám koušou svetry. Uznávaní odborníci, zvěrolékař Marty Becker a Gina Spadaforiová, vás zasvětí i do těch nejmenších detailů kočičí duše. Může se stará kočka naučit novým kouskům? To se vsaďte! Čekáte miminko? Není důvod dávat kočku pryč. A co koťátka? Dozvíte se vše, co jste chtěli vědět o kočičím sexu, ale báli jste se zeptat. Naleznete také odpovědi na otázky, které jitří vaši zvědavost: Proč kočkám ve tmě svítí oči? Co způsobuje, že kočky tak blázní po šantě kočičí? Může zvědavost opravdu kočku zabít? Máte otázky? Tato kniha vám na ně nabídne odpovědi. Dopadnou kočky vždy na všechny čtyři? Přečtěte si to! ... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , BB art

Do Cats Always Land On Their Feet?) , 2006

KočkomilkaJana
22.08.2016 2 z 5

přestože tato publikace vyšla dřív než Tohle je kočičí svět...Vy v něm pouze žijete od Justine A. Lee, je o mnoho slabší. Je rádby vtipná - ale jeden dobrý vtip je vykoupen 20 špatnými. Kniha není hezky přeložena i s českými ekvivalenty organizací a zákonů. Je celkově dost neumělá a hodně jí škodí černý text přes šedé obrázky.

Ale přináší zajímavosti z kočičího života, kterých není nikdy dost a které je dobré si pravidelně ověřovat, doplňovat, ... Taková kniha by měla být v každé kočičí domácnosti. Ale prosím, raději ji nedávejte někomu, kdo chce kočku ... Nenapsali ji ti praví kočičí milovníci - a v tom je ten rozdíl, proto je výše zmíněná kniha o 100% lepší.

May
18.05.2016 5 z 5

Většinu nebo téměř vše co jsem se v knize dozvěděla vím, ale je to skvělá kniha pro začínající chovatele nebo i jen pro nás co už žijí s kočkami delší dobu pro oživení toho co o svých majitelích víme .-) Ano já vím, že moje kočka je mým pánem a vybrala si ona mne a nikoli já ji .-) Kniha je vtipná, milá a skutečně poučná, je zřejmé že ji psali lidé, kteří kočky skutečně znají a milují!

kejty91
20.09.2014 3 z 5

kniha mi přinesla pár užitečných informací ... takže ji mohu zařadit jako knihu o kočkách, ze které jsem si odnesla jen pár informací :-D

kočky

Autoři knihy

Marty Becker
americká, 1954

Kniha Kočka: dopadne vždy na všechny čtyři? je v