Kočka detektiv

Kočka detektiv https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/9207/kocka-detektiv.jpg 4 15 3

Brousí si vaše kočka drápy o koberce? Znečišťuje dům? Změnilo se v poslední době její chování? Stala se samotářskou nebo je vůči vám či členům vaší rodiny agresivní? Nebo byste prostě jen chtěli pochopit, jakým způsobem přemýšlí? V tomto všeobecném průvodci proslulá poradkyně na otázky kočičího chování Vicky Hallsová pomáhá majitelům zjistit, proč se jejich miláčkové chovají určitým způsobem a přesně popisuje, jak tyto problémy řešit.... celý text

Literatura naučná
Vydáno: , BB art

Cat detective , 2005

kate9326
19.02.2024 4 z 5

Psychologie koček- rádce především pro ty chovatele, kteří řeší nějaké trable se svým mazlíčkem.
Obsahuje spoustu kauzistik a praktických rad.
Možná, že časem bude kočičí -a psí apod., jako specializace u veterináře.

Fabiana
11.01.2012 3 z 5

Na každý pád důležitá kniha pro milovníky koček, kteří mají snahu svému zvířeti porozumět. Knihu jsem četla v době, kdy jsem byla zrovna "bez kočky", protože mi ji doporučil známý jako vhodnou přípravu na vše, co se může chovateli (a především kočce) přihodit a co s tím. Fascinuje mě, kolik faktů uvedených v textu lze převést na lidi a jejich život..

Nico
13.12.2011 4 z 5

Knihu bych vážně doporučila všem chovatelům koček a zájemcům o etologii. Autorka je něco jako "kočičí koučka" :) a v knize popisuje své případy, které jako placená terapeutka těchto domácích mazlíčků řešila. Případy se týkají problémů s chováním koček (močení na různá místa v domě, poškozování nábytku, strach z ostatních koček apod.). Člověk se prostřednicvím Vicky Hallsové krásně vpraví do kočičí mysli (alespoň tak jak to jde) a trochu mu to otevře jiný pohled na jejich chování. Kniha je zábavná i poučná zároveň a kdo má kočky, leccos si z ní odnese. :)